Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, van köztetek olyan, aki folyton azt érzi, hogy a férfiak félnek tőle és nem merik megközelíteni? Ha így van, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Pl.: túlságosan szép, feltűnően csinos, nagyon magas, nagyon határozott, okos, intelligens, esetleg olyan kisugárzással rendelkezik, ami ijesztően hat a férfiakra, stb...

2017. febr. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem a közvetlenségem miatt félnek tőlem.

A kereskedelemben pedig ilyennek kell lenni...

2017. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pár évvel ezelőtt az egyik barátnőm azt mondta, hogy nekem olyan erős és határozott a kisugárzásom, hogy csak a nagyon egoisták fognak megközelíteni vagy azok, akiknek nagyon bejövök és van elég bátorságuk, ahhoz hogy leszólítsanak.

És sajnos azt kell, hogy mondjam a barátnőmnek igaza lett.


Fogalmam sincs, hogy mi okozhatja.

De azt észrevettem, hogy nem annyira szeretik a férfiak, persze tisztelet a kivételnek, ha egy nőnek határozott elképzelése van, nem befolyásolható, vannak céljai, stb...


Volt egy férfi, aki nagyon tetszett.

Az a szókimondó típus volt, azt mondta az egyik randink végén, hogy nem lesz ez így jó, ő a butácska lányokat szereti, akiket az orruknál fogva lehet vezetni. Mondanom sem kell, hogy nem lett több randink... :D


Az okot ne kérdezd, de ha nagyon őszinte akarok lenni, már nem is érdekel. Mindenkinek nem tudok és már nem is akarok megfelelni.

Valakinek így is fogok kelleni, vagyis hát..., remélem! :D

2017. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Gondolom, a munkaköröd megköveteli, hogy ilyen legyél, de nyilván a magánéletben Te is egy "gyenge" nő vagy, akinek támaszra van szüksége - ez mindig így szokott lenni.
2017. febr. 22. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

"Huszonéves hölgyek! Hol és hogyan "lehet" szóba elegyedni, megismerkedni veletek? Hogy szeretitek? ^_^ Azoktól kérdem, akik szintén kerülik a koncerteket/diszkókat, és nem ismerkedni járnak kocsmákba/cukrászdákba sem."


Ugyan az vagy, aki ezt a kérdést is feltette?

2017. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2:Azért nem szeretik mert azt hiszik(túl sokat nem tévednek), hogy Te fogod átvenni az irányítást a kapcsoltban. Amúgy lehet, hogy az egoisták találnak meg, de azokkal szerintem nem fogsz jól járni. De reméljük mindenki megtalálja a társát, előbb és nem utóbb.
2017. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!