Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy arab férfiaknál a duci hölgyek könnyebben elkelnek párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Sok 70+ kg-os hölgyismerősöm sikeresen ismerkedett már arabokkal.

2017. febr. 24. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
70+ az hol duci? Ehh....
2017. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
arabokkal....mondjuk naluk nincs nő 80kg alatt
2017. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Termékenységet szimbolizálja.Én is 80+is vagyok,mégis sportos dél-spanyol pasim van.

De nagyon sokan közülük olyan nõket szemelnek ki,akik szerintük nem túl kelendõek és akiket lehúzhatnak.

2017. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Házassággal könnyű Európába jutni.
2017. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Hármas mondja jól. 70+ pedig már igencsak dömpi. 70+ -osak a kézilabda válogatott lányok, de ők szín izomból vannak és 180 centisek.
2017. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Az ő fejüket még nem mosta át a média, miszerint, csak az a nő, aki vékony.
2017. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
70kg duci? Attól függ milyen magas az illető. Mondjuk egy 175 centis nő 73 kilóig még csak nem is számít túlsúlyosnak. Egyébként náluk a plusz súly a termékenységet, nőiességet szimbolizálja, és hogy mennyit jelentenek a férjüknek. Ilyesmi. Vannak olyan kultúrák, ahol kényszeretetést is alkalmaznaka szülők a kislányokon, hogy hízzanak, és férjhez tudják adni őket.
2017. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen, szerintem az, utolsó. 171 centivel vagyok 60 kiló, és sajnos így is kifejezetten izmos és széles vagyok...
2017. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Araboknál, ha a feleség/eken van felesleg az dicsőség. Azt szimbolizálja, hogy a család gazdag, jó módban él. Marokkóban például kényszeretetik a kislányokat tej és kukoricalisz/dara keverékével, hogy szép kövérek legyenek mire férjhez mennek. Ezt az anyák végzik rend szerint. A kislányoknál 3 éves korban kezdik. Van egy vájling tele ilyen keverékkel, anyuci itatja a gyereket, a gyerek lábfejét pedig két bot közé fogja, ha a gyerek nem iszik, akkor összeszorítja. Hányni nem ér, ha mégis megtörténik, visszaitatják ösztökéléssel ha kell. Ezt egy Marokkóról szóló dokumentumfilmben láttam, nem tudom, a többi országban is ez van-e.

30/f

2017. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy óriási tévhit, hogy többségük a duci nőket szereti. Ha az arabok alatt nem a Mauritánokat értjük, ahol kényszerhízlalásra fogják a lányokat akkor ez így nem igaz.

Ugyanúgy mint a magyarok, főleg a vékony, csinos nőket preferálják.

2017. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!