Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan hölgyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan hölgyek, akik szépnek, csinosnak számítanak/tartják magukat, de ennek ellenére még sincsenek nagy elvárásaik a férfiak felé?

Figyelt kérdés
Talán jön néhány olyan válasz, ami rávilágíthat, hogy egy szép nő nem feltétlenül egy megközelíthetetlen jégkirálynő és igazából ugyanolyan ember, mint bárki más. És egyáltalán nem biztos, hogy csak és kizárólag a fullos, gazdag pasi lehet náluk a befutó.

2017. febr. 24. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Itt vagyok! :D Élő példa,de már foglalt.

Mint utóbb megtudtam,engem is jégkirálynőnek tartottak egyesek,ami nagyon meglepett,mert a férfiak annyira se méltattak hogy odajöjjenek ismerkedni,mert elkönyvelték hogy áhh biztos 100-asával jönnek rá a pasik,biztos nagyképű.És ezen következtetés alapján senki se jött oda,így én kellett hogy kezdeményezzek. Így végül majdnem minden álompasiról,aki tetszett,kiderült hogy én is bejövök neki de nem mert odajönni.

Pár mondat után viszont mindig azt kaptam hogy jééé te tök jó fej vagy,azt hittem beképzelt vagy ..stb

A párom egy átlagos külsejű,nem gazdag,de humoros és intelligens férfi. Annyi elvárásom van csak,hogy ugyanúgy legyen hűséges és őszinte,ahogyan én.

Van sok hasonló nő,ne keseredj! :)

2017. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
A nagy lóf**zt van sok hasonló nő,ha lenne akkor már nem itt tartanánk ebben a katyvaszban,ahol férfiként esélyed sincsen,ha átlagos külsejű vagy manapság,sőt... tudnék mesélni milyen megalázásokat kaptam nőktől,és mennyire levegőnek néznek,mert nem vagyok az a tipikus nagy dumás,jóképű kategória...
2017. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Elhiszem hogy így gondolod,de talán rossz helyen keresed.Felém sok ilyen nő van :D És mint mondtam a pasim is átlagos külsejű..Sőt csúnyának tartották,állandóan megalázták emiatt..És most mégis megtaláltuk egymást. Nem lehetetlen,ez a lényeg.
2017. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

25 éve próbáltam egy ilyet találni,és mostanában extrém nagyon sokat jártam új társaságba is,új embereket megismertem,de a nőknél nincs kivétel... Levegő vagyok számukra,akkor kellek esetleg ha segíteni kell nekik,vagy ha valamelyik haverom miatt "elviselnek" kategória.

Én mindig azt mondom bárkinek, csak egyetlen egy ilyet mutasson a való életben,mert mindenki azt mondja jajj hát van meg blablabla,mintha csak legenda lenne de komolyan...

2017. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mi tartozik nagy elvárások közé? Ez relatív, hogy kinek mi!


Nálam alap elvárás az, hogy ne dohányozzon az illető, az egészséget tartsa fontosnak, legyen őszinte, fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, tiszteljen, legyen segítőkész, legyen hűséges..stb... de ha megnézzük ezek egyébként is alapdolgok, nem? Mondjuk nem a nemdohányzás rész, hanem, ami utána van.


Én ezeket nem tartom nagy elvárásnak, ezek nálam alapok.

A pénzt lesz..rom, az egyén személyisége számomra a fontos.

2017. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem én is ilyen vagyok :) 19 éves koromig még csak nem is csókolóztam senkivel. Egyszerűen nem volt senki, aki érdekelt volna, azok az említett "álompasik" egyáltalán SOHA nem érdekeltek, mert láttam, hogy egy ilyen kapcsolatnak mi a vége: megcsalja és/vagy megunja a párját elég gyorsan. Ebből akkor sem kértem, ha kaphattam volna.

A barátnőim el sem hitték, hogy még nem voltam fiúval, azt mondták, hogy ők megértik, ha nem akarok róla beszélni, de nem hazudjak. Pedig tényleg nem volt senkim. Aztán 19 éves voltam, amikor megismertem a páromat. Ő akkor volt 29. Teljesen átlagos a külseje. Nekem ami fontos volt mindig, az, hogy magasabb legyen nálam. (175 cm vagyok). Az is tetszett, hogy ő kezdeményezett. Hiába öltözök én is divatosan, hiába festem magam, átlátott ezeken és nem gondolt olyannak, mint sok mostani lányt.


Egyébként a magasságon kívül nem voltak extra igényeim. Alapvető dolgok: adjon magára, stb. Személyiség mindenkinek más, de nekem fontos volt, hogy legyen határozott, mert annak ellenére, hogy mindenkivel nagyon közvetlen vagyok, akaratos is tudok lenni, szóval nekem ez is szempont volt.

2017. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem senki se mondja ezek után,hogy a pasiknak kevés az igénye!!! Sokkal több ehhez hasonló kérdés van,mint a női kivitelben. Nem baj,ha valakinek vannak igényei,de tegyen érte.Vagy szerezzen olyan diplomát,amivel ott tud elhelyezkedni,ahol hülyére keresheti magát,vagy gyúrjon külsőre,vagy ha orvos vagy jogász csaj az elvárás,akkor gyúrjon mindkettőre.

Nőként azt is nevetségesnek tartom,ha egy nő elvárja ,hogy a pasija sportos legyen,míg ő a sulis tesi órákon felül nem,hogy egy kört soha le nem futott,de egy felülést meg nem csinált.Na,az tényleg nevetséges. Vagy ha egy Reneé Zellweger kaliberű nő dafke csak Cristiano Ronaldo kinézetű fazon kell neki,de alább nem adja az igényeit.

2017. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszabb ***** válasza:
6%

#1: Lószart van sok hasonló nő. Őszinteség, hűség, pf, hagyjuk már. :D Kaka az egész.


#4: A csendesebb faszik általában ilyenek. Kiváló prédát találnak bennük a kihasználható férfiak között, akikből valamilyen érzelmi/lelki/pénzügyi/stb. hasznot húzhatnak. Vajon miért vonzódnak általános iskola második osztályában a lányok azokhoz a kis hülyegyerekekhez, akik papucsként megcsinálják a házijukat. Költői kérdés. :D


#5: Friendzone alarm. Friendzone alarm. "A pénzt leszarom." :DDD 2017. év best of poénja.

2017. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Jelen.


Van párom, egy teljesen normális átlagos srác. De világra nyitott, művelt, nincsenek idióta eszméi amiket mindenkinek hirdet, fel tud öltözködni normális alkalomhoz illően, számomra jóképű (volt olyan barátom aki egyenesen lerondázta). Vannak céljai, amikért tesz. A megismerkedésünkkor pedig nálam is rosszabbul álltak, pedig egyetemistaként elhiheti az ember, hogy nem vet fel a pénz.

Szóval vannak elvárásaim, de úgy érzem nem vágyok nagy dologra hisz meg is kaptam amit kerestem.


Jégkirálynőről egy "vicces" történet: Szórakozni voltam a barátaimmal, kimentünk leülni egy sörasztalhoz beszélgetni. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy a lófarokban levő hajamat húzgálja egy srác. Egy gyilkos pillantással jutalmaztam, próbált jópofinzi kicsit, látva hogy nem jött be a dolog, közölte, hogy jégkirálynő vagyok és sarkon fordult.

A barátaimmal csak lestünk egymásra. Az óvodai kis barátomba több romantika szorult, ő legalább csinált nekem homok sütit és nem a hajamat cibálta. Egy huszonéves férfitől is többet várok el ennél.

2017. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

#8


ne magadból indulj ki. attól, mert neked sz..rul jött be az élet, arról csak is te tehetsz, nem más.


akkor leírom a példámat: párom tescoban dolgozik, előtte biztonsági őr volt.

én diplomás könyvtáros vagyok. azt hiszed, hogy érdekel a párom pénze?

én se keresek sokat, hála a politikusainknak, mert a kulturális közalkalmazottak fizetése még mindig a béka s..gge alatt van.

2017. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!