Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte már 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már 30-as férfiként, hogy a jóval fiatalabb,18-25 közti lányok szinte elolvadnak tőle?

Figyelt kérdés

Volt egy eset a hétvégén, születésnapot ünnepeltünk egy családi összejövetelen, és úgy alakult, hogy öt 20 körüli lánnyal keveredtem beszélgetésbe(én 34F). Viháncoltak, volt, amelyik cigizett, a másik tortát evett, stb. Az egyikőjüket ismertem, a többi a barátnője volt.


A lényeg: odamentem hozzájuk dumálni, és azt éreztem, hogy rögtön felfigyelnek rám, isszák a szavaimat, folyton azt éreztem, hogy néznek, vizslatnak, a poénjaimon jókat nevettek. Jó érzés volt, mintha valamiféle "falkavezért" láttak volna bennem. Úgy éreztem, hogy nem kellett volna sokáig törnöm magam, hogy valamelyiket megkapjam, de biztos, hogy 5 mobilszám garantáltan meglett volna, ha úgy akarom. Kettő közülük tetszett is, de úriember voltam - csak bírtam magát a szituációt, jót tett az önbizalmamnak.


Amúgy sokszor az utcán sétálva is érzem, hogy a fiatalabb lányok végigmérnek, a szemembe próbálnak nézni, az idősebb korosztály meg rám se bagózik. Nagyon jól esik a fiatal hölgyek figyelme, de sokszor már "kislánynak" látom őket.


Más is van így ezzel 30-as pasiként, esetleg volt már ilyen szituációja, ahol ki is használta a kínálkozó(nak tűnő) alkalmat?



2017. febr. 25. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Hát, nem véletlenül választanak a legtöbben fiatalabb lányokat, ők még nem megkeseredettek, élettel teliek, ragyognak.

Csak ezek a lányok bírják az idősebb nyanyák rohamait, amit néha rossz nézni, mennyire gyűlölik őket ezért.

2017. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
49 éves férfiként naponta tapasztalom. Nem vicc. Például a szupermarketekbe ahova sokszor járok, teljesen zavarban vagyok amikor a 18-20 év körüli bombázó jobban meg szeretne ismerni. Vagy a könyvtárban három 22-25 év körüli. Vagy kerékpár túra közben elém vág két 16-18 év körüli lány szűk farmerban és pucsít a biciklijén és egyértelműen jelzi hogy tetszik neki ha bámulom. Vagy Bécsben biciklitúra közben az utcán két viháncoló 16 év körüli lány lebbegette kézzel a szoknyáját, majd mikor meggyőződött róla hogy a szemem rajta van, fel is lebbentette egy röpke pillanatra. És csak csodálkozott hogy miért csak néztem, egyrészt nem tudhatta hogy külföldi vagyok. Persze fiatalabb éveimben nem így volt ez, hanem akkor szó szerint fel akartak falni. A természet úgy alakíthatta hogy férfinál kevésbé számít a kor, míg nőknél fontos lehet az a kor ami biológiailag az amely korban egészséges újszülöttnek adhat életet.
2017. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az ilyen vihancolos lanyok olvadnak, szerintem :).
2017. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a korod lenne az oka, ha alapbol jo fej vagy, akkor azert birnak.

Nekem 25 evesen mar sok lenne egy 34 eves, meg ha jo fej, akkor is inkabb csak havernak vagy esetleg alkalmi partnernek tudnam elkepzelni.

2017. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok a csajok korosztályából így ismerek jó párat. És nem látjátok rosszul a helyzetet. Még, ha nem is mindnek jön be egy 30 plusszos férfi, de a felének minimum. Tudom, mert a környezetemben rengeteg van 30-40 közel 50 éves férfiakkal. Van belőlük amelyik kibäncos, középiskolát is döcögve végző és egyetemista értelmiséghez sorolható is.
2017. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Csak beképzelted magadnak,különben nem itt fényeznéd magad...Amúgy nem,még életemben nem olvadtam el egy közel apámkorú ferfiért,szóba sem állnék egy 34 évessel(kivéve a nagybátyámat), de legyen neked igazad...

19/L

2017. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Valóban néhánynál elképzelhetetlen, hogy összeáljon egy ilyen korú férfival és a család sem biztos, hogy díjazná a már egyszer elvált férfit. Mégis van aki 14 ! éves kora óta van harmincas férfival. Sőt ismerek olyat ahol a csaj a férfi gyerekével már haveri szinten volt, mert olyan idős fia volt a fószernak. Nem mostohaanya vagy "mostohatestvér" hanem haveri szint. Simán a lánya lehetett volna a nője. És egyik sem cigány!!!
2017. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem régebben 20 éves korom körül sok volt az ekkora korkülönbség. Csak szexkapcsolatra jöttem össze hasonlóval, de nálam még az sem jött be.

Általában mindig a velem nagyjából egyidőseket szeretem (ez most is így van).

A környezetemben, ahol ezt láttam, hogy kb. ennyi év van a férfi javára, ott hamar jött a gyermekáldás is. (Gondolom egy fiatalabb lány, ha gyermeket szeretne, esélyesebbnek talál erre egy idősebb férfit, mert annak már valószínűleg van biztos anyagi háttere.)

2017. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Ahhoz azért több kell egy lepukkant,középkorú faszinál,hogy elolvadjak.Persze ha jó gazdag vagy,akkor esetleg a pénzedért rövid időre,de te nem kellenél kapcsira.Egy 20-on éves jóképű,izmos szívtiprótól már nagyobb lenne az esély,hogy elolvadjak, na de tőled?Szánalmas a kérdésed.

20/L

2017. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány csak flörtöl, nevetgél, jólesik az idősebb férfi figyelme, ahogy írtátok is. Kapcsolatra korabeli fiatal fiút szeretne, akivel tervezhet.
2017. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!