Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfi megtalálhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfi megtalálhatja a társát, létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés

Olyan férfi aki nagyon érzéki, nagyon érzelmes, lelkis.

Neem elsősorban szexuális ösztön társat keres m hanem lelki társat ahol nem a nemiség, szexualitás dominál hanem az érzelmi lelki dolgok.

Nyilván fontos a szexualitás is de az leghátul van a fontossági sorrendben.


2017. febr. 25. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mikor utoljára ilyen kapcsolatot láttam, akkor a csaj szakított azzal a kifogással, hogy a srác túl érzelmes volt és nem tudott rá férfiként tekinteni.
2017. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Pontosan ez a gond, pontosan ez a kérdésem hogy létezik olyan nő aki ilyen férfira társként tud nézni.
2017. febr. 25. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Létezik.

Egy nagyon bölcs humorista egyszer azt mondta: mindenre van ember.

2017. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Majd mindjárt jönnek a csajos hozzászólások amik ezt beigazolják!

Persze minden együtt fontos, de a szexuális ösztön úgyis jön magától, a lelkis része már kevésbé ha nem olyan beállítottságú valaki.

2017. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
37%
Létezik és ez alapvetően nem rossz tulajdonság, de mint minden másban; sztem itt is fontos a mérték.
2017. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan létezik ilyen nő, akinek szintén a fontossági sorrend elején áll az érzelmesség, és leghátul a szexualitás. Én mondjuk pont nem vagyok ilyen, nálam a szex viszonylag elöl szerepel. Ráadásul nehezen tudok azonosulni azzal a világnézettel, hogy a lelki társ meglelése és a kielégítő szexualitás kizárják egymást.
2017. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azon azért elgondolkodom, hogy a szexualitás leghátul van a fontossági sorrendben. Itt a mértéknek nem hagyott teret a kérdező: leghátul = utolsó.

Ne legyen fiatal az a nő. Most jut eszembe, a nem fiatal az még nem elég, nem véletlenül hívják a menopauzát klímaxnak = csúcspontnak. Sok nőnek inkább nő a szexuális étvágya a menopauza elérése körül.

Nem lesz könnyű megtalálni azt a nőt.

Pedig biztosan létezik.

2017. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam 30 év alatt. Bár nekem a szexualitás legalább olyan fontos mint az érzelmesség, mert imádok hancúrozni is, és jók a visszajelzések is erről :) ami törvényszerű is, mert nincs annál izgatóbb nekem mind amikor érzem, és látom a lányon hogy élvezi, szóval megteszek mindent érte.
2017. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Létezik ilyen férfi? Kedvemre való lenne ilyen társ, de még nem találkoztam ilyennel.Ha érzéki, akkor nem hiszem hogy annyira a sor végén lenne a szexualitás, szóval rendben van. Pláne ha nem csak egy fokkal szebb az ördögnél, hanem mondjuk két fokkal...
2017. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet,sokfélék vagyunk.

érzelmek,szeretet kell nekem,de szex testiségek nélkül!

2017. febr. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!