Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is vannak ilyen szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak ilyen szar helyzetei? Vajon fog javulni?

Figyelt kérdés

Már két éve kezdtem el komolyan társkeresőzni és nem járok sikerrel. Leírom miért.

Egyrészt több csaj nem válaszol, akik válaszolnak és elkezdünk beszélgetni többször abbamarad, olyan lányok írnak akik nem tetszenek, eddig találkozásom során élőben egyik lány se volt még szimpatikus. Tudom nem a legjobb neten ismerkedni, de azért ismerkedek, mert nincs túl sok ismerősöm akikkel többször eltudnék menni valahova, utcán, sörözöben, szórakozóhelyen való leszólítás nem az én műfajom.

Többször frusztrál az, hogy 27 évesen nem volt még egy barátnőm se, több ok miatt. Egyrészt későn érő vagyok 19 évesen kezdtek igazán érdekelni a lányok, másrészt több trauma ért engem kisebb koromban elvesztettem apukámat, 20 évesen anyukámat és ez is betett nekem, harmadrészt mindig is a minőséget kerestem, válogatós vagyok. A minőség nálam azt jelenti, hogy tetszen mind külsőre mind belsőre tudjuk szeretni és megbecsülni egymást. Voltak lehetőségeim, egyszer egy lány társkeresőn nagyon odavolt értem és kicsit megsajnáltam, mert kedves, aranyos volt, jókat beszélgettünk, de mint nő nem jött be nekem. Nem mondanám azt, hogy nem kellettem senkinek, hanem nem olyan lányoknak tetszettem idáig, akik nekem tetszenének. Most mondhatná az egyszerű ember, hogy túl magasra teszem a lécet és csak tökéletes lányok tetszenek, volt már arra több példa, hogy kaptam több féle beszólást, okosságokat. Én úgy vagyok ezzel, hogy számomra értékesebbek az olyan kapcsolatok, ahol nem kényszerből vannak egymás mellett mondván nem volt jobb, hanem különlegesnek látják egymást és itt nem csak a miss universe féle nőkre hanem azokra akik tetszenek nekem, tetszik az összhatás és nem tudnám itt leírni, hogy milyenek tetszenek, mert több féle lány tetszett nekem.

Frusztrál gyakran az is, hogy az olyan emberekre akiknek nem volt párkapcsolatuk különböző címkéket ragasztanak, hogy szar lesz vele, mert nem tapasztalt, béna lesz az első szexben, pedig arra vágyom, hogy jó társa legyen és élvezzük a szexuális együttlétet, ha esetleg bénáznak én fogékony lennék arra, hogy jobbá válljak.

2 évig fent voltam egy társkeresőn elő is fizettem, ha áprilisig nem sikerül, akkor abbahagyom a netes társkeresőzést és keresek társas elfoglaltságot. Több társas hobbit találtam, de nem igazán jöttek be nekem.

Most kétségbe vagyok esve, mert nem tudom hova tovább, társas elfoglaltságon kívül nincs sok ötletem, mert egyenlőre nem tudok mást kitalálni. Tinderrel is próbálkoztam, de ott egy értelmes lánnyal se tudtam még beszélgetni. Prostizni nem szeretnék, mert nem vonz a fizetős szex, időkorlát is van és undorodom attól, hogy sokan lefeküdtek vele.


2017. febr. 25. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem linkelnél magadról ilyenkor egy fotót, légyszi?

Amúgy lehet nem veled van a baj, nehéz az ilyen oldalakon találni olyat akivel kölcsönös a dolog. Bár van akinek siekrül, mert mindenki tetszik neki:)Szerintem nem kell feladni.Az is jó gondolat lenne, hogy keresel olyan elfoglaltságot, ami a hobbid, és így társaságba is járhatsz emiatt. Gondolkodj még hogy azon kívül ami nem jött be, mi tetszene még.

2017. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Linkelnék, de inkább privátba küldenék. Amúgy nincs sok képem, mert nem szeretek fényképezgetni.
2017. febr. 25. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Van rosszabb is. Én nekem nagyon szimpatikus volt egy lány akivel randiztam, ő kezdeményzete a csókot, vagy 5 percig csináltuk elköszönésképp. Majd vártam, hogy intézze a dolgait (költözésl minden nap üzengettünk egymásnak, biztos voltam benne, hogy ebből lesz valami. Majd pár héttel később lepattintott, hogy inkább egy másik pasival ismerkedik tovább.

Másik lány is tetszett, de 3 randi alatt csak én próbáltam közeledni hozzá, ő jégkirálynő volt annak ellenére, hogy messengeren mindig mondta, hogy szimpatikus vagyok, meg milyen jóképű, de a 3. után már nem írtam neki, és ő se nekem, mert hát nincs értelme ennek.


NE fizess társkeresőn, tele vannak kamuaccountokkal amiket az oldal emberei működtetnek, vagy botok, éppen azért, hogy rávegyenek hogy fizess. A társkereső oldal nem jó hely férfinak, és nőnek se fenékig tejfel, bár sokkal jobb.

2017. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a "minőséget" keresed, jó esélyed van rá, hogy egyedül maradsz.
2017. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Arra a hosszas leírásban nem is válaszoltál,hogy mit teszel azért,hogy kinézetre minőséget kapj.Eljársz sportolni?Képzed magad?Van stílusod,humorod?Van-e ezen felül életcélod?

Mondjuk ha neked a szép lány olyan,hogy akár Jennifer Lawrence is lehet,ha amúgy aranyos,kedves,humoros és egyéb értékei vannak,akkor nem kizárt egy olyan lány,akinek viszont tetszel,ha az alapok meg vannak-ruhák megfelelő méretben,nem 3-4 mérettel nagyobban,normális fazonú haj,nem ilyen home made nullás gép-. Ha neked dafke Palvin Barbi típusú csaj kell,arról nagy eséllyel csak álmodozhatsz.

2017. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoktam néha mozogni, de nem vagyok sportoló alkat. Azt hiszem írtam valahol, hogy nem várok el sportos alkatot. Hogy érted a képzést? Sokat olvasok és előadásokat nézek interneten. Annyi célom van az életben, hogy képezzem magam tovább és éljem az életemet. Nincsenek nagyra törő céljaim, spontánabb vagyok.
2017. febr. 27. 17:05
 7/10 A kérdező kommentje:
A minőségről még annyit, hogy számomra minőségi, ami lehet nekem az, de lehet neked semmilyen lenne. A minőség mindenkinek más.
2017. febr. 27. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
A társkereső helyett próbálj élőben ismerkedni. Társasággal, 1-2 haverral, vagy akár egyedül járj el különböző programokra vagy helyekre (színház, mozi, kiállítás, előadások), és figyeld nyitott szemmel az ott megjelenő lányokat. Ha szimpi valamelyik, próbáld meg felvenni a szemkontaktust, mosolyogj rá, szemezz vele. Ha úgy érzed, bejössz neki, szólítsd meg bátran. Hidd el, nagyon sok az olyan lány, aki erre vár.
2017. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Kár, hogy ez nem igaz... :(

2017. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Itt lesz a tavasz kinézek magamnak valami társas hobbit. Szoktam néha barátokkal elmenni erre-arra, de mostanában elég ritkán.
2017. febr. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!