Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Melyik pasinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik pasinak van nagyobb esélye társkeresésben: Ha jóképű/helyes, de emellett extrém vékony és átlagnál alacsonyabb vagy ha átlagnál csúnyább, de férfias testalkatú?

Figyelt kérdés
Előbbi vagyok én, de a mai napig szűz vagyok és úgy gondolom, hogy az arcommal kitörölhetem azt a bizonyos micsodámat, ha semmi férfiasság nincs bennem testalkatot tekintve. Ugyanakkor rengeteg olyan kevésbé előnyös arcú, viszont férfias (+175 cm és +80-90kg) pasit látok, akik boldogan élnek a (sokszor kifejezetten dekoratív) barátnőjükkel és feleségükkel, mert sugárzik róluk a férfiasság és az ősi erő, amit én sosem fogok tudni elérni. Ezt olyan nehéz elfogadnom, hogy a genetika ilyen rossz arányban osztott lapot nekem. Tipikusan olyan vagyok, mint egy csaj, akinek álomszép az arca a szelfi alapján, majd kiderül, hogy amúgy egy 90 kilós pufók lány. Angol nyelvben van is erre egy kifejezés, csak most nem jut eszembe. Szóval nektek mi a véleményetek?

2017. febr. 26. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nem nézek ki jól, vékony a testalkatom is, nem volt pénzem és elég sok lánnyal voltam.
2017. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább a magas férfit választanám, mert 180 cm vagyok. De ha átlag magas lennék, és te sem lennél nálam alacsonyabb, akkor inkább téged. A vékony testalkat nem zavar.
2017. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A második férfi.

n25

2017. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Sugarzik belole az osi ero??? :D Ezek valami magusok? Merlin te vagy az? Najo komolyan beszelve termeszetesen veled van a baj es ez megint egy hulye altalanositas. Hizni es izomtomeget novelni MINDENKI TUD mindenki kepes ra (nyilvan egy egeszseges ember) tehat az hogy benned ennyi elhatarozottsag sincs, hogy a 21. Szazadban ennek utana jarj es kicsit megferfiasodj akkor ne csodalkozz, hogy egy no sem tekint rad ferfikent mivel csak nyavajogsz hogy vekony vagy.

En meg 160 centis jokepu sracot is ismerek akinek rengeteg szepseges baratnoje volt mar most peldaul mar menyasszonya van. Igaz nem vekony hanem izmos de ez most mi? :D barki kepes ra hogy kicsit kigyurja magat nem is ertem azt a ferfit aki nem foglalkozik a testevel.

Amugy egy jokepu arc tobbet er mint egy nagydarab test csak te nem tudsz elni vele.

2017. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

A Nők 80%-nak csak a pénz számít, Bizonyíték:

[link]

[link]

2017. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Mikor ertitek meg h a nok nem feltetlenul kulso alapjan valasztanak???
2017. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

A csúnyácska, de férfias pasik jobban vonzanak.


A helyes de vékonyka típus még nem váltott ki belőlem vonzalmat, mindig a kisöcsém jut eszembe róluk, max nagytestvéri védelmező ösztönt érzek az irányukba.

2017. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!