Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ha a párom már nem úgy viselkedik ahogy régen?

Figyelt kérdés

Lassan 2éve vagyunk együtt. A barátom kezd eltávolodni tőlem. A szex terén megengedtem mindent neki, amit csak kért. Január elején szakitott velem, hogy ő nem érez semmit irántam. Majd egy hét múlva vissza könyörögte magát. Amig nem voltunk együtt(az alatt az 1het alatt) lefeküdt egy másik lánnyal. Ezt az édesanyjától tudtam meg. Míg ő a szemembe hazudott. Régen romantikus volt, de mostanában vissza utasít ha szexről van szó. Ha pedig még is megtörténik, akkor rövid és olyan mintha érzelemmentesen csinálná. Pedig azelőtt egy nap többször

is csináltuk. Lehet egy másik lány a háttérben? Vagy velem van a baj?



2017. febr. 27. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem szeret,az is lehet hogy mással lenne inkabb.Ezt nem lehet tudni,de úgy ahogy először bevalotta,nem szeret.Az érdekes az anyja honnan tudta hogy egy másik csajjal volt,de hát az ugyse szamit mert épp akkor nem voltatok egyutt.Nem hiszem hogy ilyen amikor szeretnek.És ez nekem nem is a jaaaj,de félek kategóriának tunik.
2017. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Régen romantikus volt, de mostanában vissza utasít ha szexről van szó." Van még a tarsolyodban néhány ilyen? Nagy volt!!!
2017. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt hiszitek, ha megtesztek mindent a szexben, azzal meg tudtok fogni egy pasit? Pont ellenkezőleg! Ha megkapott mindent, semmi titokzatosság, semmi újság nincs már bennetek, ami fenntarthatná az érdeklődését. Miért olyan nehéz ezt megérteni?
2017. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 nem hinnem hogy ez volna a baj hogy egy lány mindent megad, utánna már nem kell a pasinak.

Azt hiszem hogy 1-2 hónap alatt mindent megad nekem egy lány , nem azért hagyom el ot mert mindent megadott és már semmi újdonság, változatosság nincs benne.

Új dolgokat , ötleteket mindig ki lehet találni, a pasinak & nőnek egyaránt.

Ha megcsalt valószínűleg másra is vágyót mint rad, amilyen vagy , amiket csináltál már unalmas volt neki.

Persze 1-2 alkalomra jó voltál neki, de ha nem érezted azt a vonzalmat, törődést, izgalmat , vágyat amikor közeledet, miért feküdtek le vele????

És meg meg is csalt és tudtad ezt!!

Némelyik emberben ahogyan benned is, :( ne haragudj de nincs tartás, sajnálom :(

2017. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!