Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kaptatok már visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kaptatok már visszautasítást? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 10:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer, és szomorú voltam, nem találtam a helyem.

Nem is tudom, mi nem tetszett a gyereknek, de azóta sincs amúgy senkije.

2017. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
34%
1# Azert van önbizalmad.😊 Nem is tudod mi nem tetszett neki,most sincs senkije.Szerintem Te,van olyan hogy a többség nem bír ellenállni neked,és Ő igen...Bármilyen hihetetlen.Inlább egyedul mint Veled.
2017. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
49%

2. Rögtön a rosszat lásd. :)

Ezt csak az értelmezés, te buta. :D

Azt akartam vele kifejezni, hogy nem tudom, mi nem tetszett, mert nem indokolta meg. :D

Gondolom, neked most sincs senkid(én azóta már megtaláltam a páromat), és savanyú a szőlő. :D Netán te is nőgyűlölő vagy? :D

Amúgy az önbizalommal sincs semmi baj, inkább legyek határozott, mint egy kis hülye, aki még azt sem meri megmondani vendégségben, hogy nem szereti a szénsavas vizet, és inkább simát kérne. :D

2017. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
26%

A másik, hogy ez négy éve volt, és 22 éves a srác - ennek ellenére nincs senkije, meg nem is volt igazából saját elmondása szerint soha. :) Sőt, ahogy kikerült középiskolában, már semmit sem ad magára, folyton csak a gép előtt játszik, és elhízott már.

De igazad van, velem van a baj. :)

Valószínűleg trauma érte, hogy bepróbálkoztam nála, és ezért mert remetének. XDXDXD

Istenem, milyen rosszindulatú 'emberek' vannak. :DDDD

2017. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
25%
Ne magyarázkodj.Nő vagyok egyebkent.Nem savanyú a szőlő sem.Buta meg végképp nem.De garulalok!
2017. febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
52%

5. Neked nem kellett volna dumálni. :D

Én is gratulálok - nő létedre is lehetsz rosszindulatú, és az is vagy.:D

2017. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
24%
Közöm sincs a rosszindulathoz.Felhívtam a figyelmed valamire,neked meg nem tetszett.Nő létemre ....Ennyi.Szia
2017. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
89%

Igen, természetesen utasítottak már vissza életem során, nem is egyszer, szerintem nem igazán van olyan ember, aki ezt ne élte volna át.

Hogy éltem meg? Méltósággal elfogadtam és továbbléptem, mégis hogy kellett volna megélnem. :) Lelki törést vagy traumát nyilván nem okozott, nem tetszhet az ember mindenkinek, ettől még nem éreztem azt, hogy bármit veszítettem volna az értékemből.

2017. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
26%

Borítékolhattam volna a válaszokat...


Ezt mondják:

[link]


És ezt érezték valójában:

[link]

2017. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy visszautasítottak párszor. Nekem kellett pár sírós éscfagyizabálós nap, aztán ment minden tovább. ff.: most az egyik fiúval járok, aki eldobott, élete legrosszabb döntésenek tartja, hogy akkor nem akart jobban megismerni.
2017. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!