Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A molett hölgyek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A molett hölgyek miért nem mernek vadítóak és szexisek lenni? Általában miért nincsenek tudatában a nőiességüknek?

Figyelt kérdés

Mindig azt érzékelem - szerintem mások is -, hogy egy vékony, manöken alkatú nő csinosan öltözik, jó az illata, vadító, ahogy végiglibben az utcán, ahogy a haját megigazítja, stb... A lényeg, hogy tudatában vannak a nőiességüknek. A molett hölgyeknél ez miért nem jellemző? Pedig a nőiesség belülről fakad. Olyan, mintha elhagynák magukat, pedig a nőies kisugárzás hat a férfiakra igazán. Némi súlyfelesleg nem hiszem, hogy okot szolgáltathatna arra, hogy egy nő elnyomja magában a "nőt". Molett hölgyek, merjetek "dögök" lenni:)


Kinek mi a véleménye erről?



2017. febr. 27. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Mert megszóltak, kinevettek, megaláztak, így nem szeretném, ha észrevennének, inkább próbálok láthatatlan lenni.

Egyébkén sem hiszem, hogy mások szívesen néznék a vastag karom, vagy a hurkáim egy kihívó öltözetben :)

2017. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

zért kell tudni, mi áll jól.

Van rajtam kb öt kiló felesleg, de már rég megszoktam, hogy a férfiaknak inkább tetszem, mint hogy kövérnek tartanak. Nem is zavar az a kis fölösleg, simán ki merek öltözni.

Ennyiből akkor a csontos lányok se vegyenek fel rövidet, mert az még gázabb?

Akinek van önbecsülése, és nem mások véleményétől függ a magáról alkotott képe, az nem foglalkozik a hülye beszólogatókkal sem.

2017. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Van azert egy szint ami folott mar gaz az illeto, tok mindegy, mit vesz fel es hogyan viselkedik. Egy magabiztos, jol oltozo kover not maximum nem fognak nyomi luzernek tartani, de akinek nem jonnek be a nagyobb darab lanyok, azok ettol meg ugyanugy maximum havert latnanak a lanyban. Kb 5-10 kilo felesleg amit meg lehet az oltozkodessel es viselkedessel korrigalni, de pl egy 170 centis es 90-100 kilos lany mar szerintem mindegy mit csinal :D Annak fog tetszeni, akinek alapbol bejonnek a testes lanyok.
2017. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem nem mernek, hanem nem tudnak.
2017. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Szerintem meg nemcsak kitalálja az ember, hogy ő dögös, és onnantól mondhat akráki akármit. Ha napjában megkapja valaki, hogy egy disznó, csúnya, undorító, akkor szerintem mindenkinek le lehet rombolni az önbizalmát.


A legtöbben azért bújnak el, mert nem akarják felhívni a figyelmet magukra. Kapnak így is elég hideget.

2017. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 kíváncsicska ***** válasza:
32%
Mert a ma elfogadott az a csontkollekció.Ha nem vagy max átlagos testalkatú,ruhákat is nehéz venni.Jó jó horibilos áron persze mindent be lehet szerezni,de nem biztos hogy mindeninek van pénze rá.Sajnos ebben a kérdésben is igaz az, hogy ha van pénzed jól tudsz kinézni.Amikor már a vásárlás kudarcba fullad,mert nem találsz mondjuk 40-42-es méretet,vagy a boltban "kedvesen" azt mondja az eladó,hogy ekkora méretben nem tartunk ruhát.Akkor a vásárlások egyre csökkennek,hisz nem akarsz azzal szembesülni,hogy dagadt vagy.Megveszed az első olyan ruhát ami jó rád,bár lehet nagymama korabeli jellegű.Vagy be sem mész a boltba,mert az a ruha úgysem állna jól.Pedig csak esélyt kellene adni neki.Szóval ez kicsit összetettebb dolog annál,hogy a ducibb hölgyek miért "slamposabbak"
2017. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert nem az az életcélja, hogy "vadítóan szexis" legyen?


Vékony nőknél sem mindenki az, és úgy ahogy azt te is írtad, a nőiesség belülről jön, nem az "extráktól" válik azzá...

2017. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Én molettebb vagyok, és már nem is olyan fiatal. A kisugárzásommal nincs gond, elég jó pasik is megnéznek, de fontos, hogy az alkatomnak megfelelően nézzek ki. Amit lehet mutatni azt mutatom, amit nem azt eltakarom.

Engem is elrémít viszont az, hogy fiatal lányok akik teltek olyan szörnyen öltöznek, bebugyolálják magukat, pedig biztos, hogy másképp öltözve nőiesek lennének. Valószínű, hogy a gátlásosságuk miatt jobb nekik, ha mindent eltakarnak.

2017. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Lássuk csak...Mert a férfiak nem tekintenek ránk nőként?Egész életemben azt hallgattam tőlük milyen ronda vagyok,még a ronda srácoktól is .Itt meg ők panaszkodnak,hogy miért felszínesek a nők.

20/L

2017. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

nekem pl a nőiesen telt alak tetszik, azt tartom leginkább vonzónak

tudnak ők is szexisek, vonzók lenni, de meg van milyen alakhoz milyen ruha illik, meg maga az egyén személyisége is fontos, tehát ha nem tükrözi őt, akkor ne vegye fel...

a legvonzóbb az ha valaki elfogadja magát, látszik az arcán, hogy tényleg vidám, nem menekül a tekintetek elől...

de nem kötelező mindenkinek szexisnek vadítónak lennie! sőt igazából nincs is értelme annak, hogy mindenki csorgassa a nyálát rá...

érezze jól magát úgy ahogy kinéz és a párja számára legyen szexis vadító :)


24F

2017. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!