Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel?

Figyelt kérdés

Aki belső tulajdonságai tökéletesek számomra. Arcra nem teljesen jön be, illetve az alakja sem a tipikus esetem. Nem csúnya nő, csak nem az esetem.

Van értelme összejönni vele? Úgy teszem fel a kérdést, mintha csak tőlem függne a dolog, ami nem így van, nem tudom, h ő mit gondol rólam. Vegyük azt, h neki bejövök.

Én 25, ő is mindjárt 25


2017. febr. 27. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem jönnék vele össze, mi értelme lenne? Ha nem vonzz, akkor minek áltassam, meg magamat is?
2017. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha nem vonzó számodra ez később többször visszaüthet...


24F

2017. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Mivel belső értékei hihhetetlenül "megbolondít" , így szexuálisan vonz. Annak ellenére, h a külseje nem az esetem. Mivel nem csúnya, így nem lelombozó egyébként sem. De nem fordulnék utána az utcán, ha szembejönne (vagy valahogy így szokták mondani :))

2017. febr. 27. 13:00
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor hol vannak a siránkozó csúnyapasik?Ezek szerint nem csak a nők mennek a külsőre??
2017. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnék olyan nővel össze aki nem az esetem. Az ilyenek barátnak jók vagy barátság extrákkal kapcsolatra. Komolyat nem lehetne fenntartani hosszú távon mert könnyen előjönne valaki más iránti vágyódás.
2017. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Akkor sem... mivel, ha szembejön majd az a nő, aki külsőre és belsőre is tetszik, őt nyomban el fogod hagyni vagy őrlődni fogsz a kapcsolatban, hiába, hogy a belső tetszik...


A belső nem minden, ez ugyan ez igaz fordítva is. Hiába, hogy bejön a külső, ha a belső nem megfelelő.


Kívül-belül passzolni kell, mert egyébként, nem működne megfelelően a kapcsolat.


Csak azért, hogy legyen valakim, nem mennék így bele egy kapcsolatba.


#1

2017. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem.kezd el gyakorolni,hogy az ilyen kis kérdésekben,mint járjak e vele vagy sem elkezdesz önállóan dönteni.Majd a feleséged is úgy választod ki h a haverjaid,szüleid bolintanak e?
2017. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azert segítek.Kb.egy pozitív dolgot írtál erről a lanyról,az is nagy általánosságban megfogalmazva,de semmi jót csak az ellenvetés. Haverkodni akarsz egy nővel vagy kapcsolatot?Nem kéne így kezdeni,már csak a lány miatt sem.(7-es)
2017. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de ha a helyedben lennék... igen.
2017. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen adnék neki egy esélyt, ha a belső értékei fontosak számodra.

Sajnos tudom milyen az, amikor valaki jó belsővel rendelkezik, de arcra csúnya. Nem kívánom senkinek.

2017. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!