Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Adnátok esélyt az ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Adnátok esélyt az ismerkedésre egy olyan férfinek, aki pszichiáterhez jár?

Figyelt kérdés
Nem klinikai eset, de van pár sérelme, amit egyedül nem képes feldolgozni.
2017. febr. 27. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez sok mindentől függ de alapvetően a tény hogy pszichiáterhez jár nem lenne kizáró ok.
2017. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Egeszseges lelkivilaggal rendelkezo embernek adnek. Ha a multban jart de mar megjavult, az nem okozna gondot.
2017. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Simán, én is járok, bár én csak pszichológushoz.
2017. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
# 4: Egészséges embereket kérdeztek. :)
2017. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is jártam, adnék esélyt neki. A folytatás meg azon múlik, hogy a kapcsolatban mennyire okoz gondot az adott sérelem- például ha önbizalomhiány miatt jár és ezt kivetíti a kapcsolatra azáltal, hogy durván féltékenykedik, akkor szakítanék.
2017. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Volt pasi, aki nagyon tetszett. Később derült ki, hogy bipoláris ezért pszichológushoz jár. Nem mondom, hogy nem döbbentett meg a dolog. Aztán utánaolvastam, mi is ez, mérlegeltem, és végül is úgy döntöttem, hogy tudok ezzel együtt élni.
2017. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyébként nem mindegy hogy pszichológusról vagy pszichiáterről beszélünk.
2017. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem súlyos az eset, akkor igen. Én járok, és nem randiznék se saját magammal, se azokkal, akiket ott ismertem meg. A barátom egy hős.
2017. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
Ha tényleg dolgozik magán; simán. De ha csak jár és azt várja, hogy majd az orvos megoldja helyette a gondjait; akkor nem.
2017. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attolfugg miert,ha depresszios/manias depresszios,akkor igen.Ha skizofren vagy hasonloan durva dolgok,akkor nem.
2017. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!