Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás után miért nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért nehezebb társat találni?

Figyelt kérdés
Volt egy válásom. Az közös döntés volt. Most viszont szakított velem a menyasszonyom. Mit tegyek?
2017. febr. 27. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért nehezebb társat találni egy szakítás után mert lelkileg sebezhetőbb, érzékenyebb vagy, ráadásul ki vagy élezve olyan problémákra ami az előző kapcsolatban negatívan hatott Rád.


Esetleg egy kicsit az önbecsülésed is alábbhagyott, két szakítás után már magadban is keresheted ennek az okát.


Mindenkinek nehéz az újrakezdés, ez nem kérdés.

2017. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerestem az okát. Van nyilván. De nem vezet rá senki.
2017. febr. 27. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz sokkal jobban kell ismerni Téged és a körülményeket,hogy erre válaszolni lehessen.
2017. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
annak nehezebb újra társat találni aki nagyon szerette az előzőt, akivel szinte minden tökéletes volt és mindent megtett volna érte, ergo nehéz a továbblépés.
2017. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen így voltam vele,Nagyon szerettem. Azért használok múlt időt mert nem akarom már szeretni.Mondjuk 9 évvel fiatalabb is.
2017. febr. 27. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez soha nem egy sétagalopp...sokáig sz**ar ez akárhogy is nézzük.
2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!