Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszokni a hazudozásròl végleg?

Figyelt kérdés
29 èves vagyok ès mostanra totàlisan a hatalma alà keritett a rendszeres hazudozàs. Baràtaim nincsenek csalàdom sincs ismerösök kollègàk is kerülnek messziröl ès most h a magàny rendesen sorvassza az èletem èszbekaptam szeretnék vàltoztatni! Dràga terapeutàra nincs pènzem.
2017. febr. 27. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikről szoktál hazudni? Mindenkinek hazudsz?
2017. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Ha elárulod, hogy pl. miben szoktál hazudni segíthetek Neked.
2017. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hazudok szinte mindenröl leginkàbb magamròl a multamrol igyekszek jobb szinben feltüntetni magam mint ami
2017. febr. 27. 20:50
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább it beszélgetnék:

Ha egy lányt szívesen megismernél, legalább neki ne hazudj.

Már ez nagy előrelépés lenne.

2017. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted majd én ezt elhiszem, mi?

Még amikor kérdezel is hazudsz... :P

2017. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen ismerősöm. Úgy vettem észre, hogy azért alakul ki mert így könnyebben tud kezdetben előrejutni, de az egész olyan mint egy kártyavár, könnyen összeomlik és nagyon gyorsan, akkor pedig borul minden.

A legegyszerűbb módja szerintem az, hogy nem hazudozol tovább, de érdemben segíteni nem tudok mert teljesen ellentétes a személyiségem. Én inkább túl közlékeny és őszinte vagyok mindenkivel amivel utána könnyen vissza is élnek, nagyrészt ellenem irányulóan.

2017. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jò ès h inditsam a beszèlgetèst azokkal ez utàn akik ezzel màr tisztàba vannak vagy egy uj lànnyal? À szia i nevem.... jön egy kèrdès a multammal kapcsolatba Pl mièrt nincsenek baràtaim...... erre èn mert beteges hazudozò vagyok de màr leszokofèlbe biztos elhiszi onnnantol egy szavam is
2017. febr. 27. 20:57
 8/12 A kérdező kommentje:

Arkadas ez jogos !!! Szòval nincs kiùt?

Szeretnèk vàltoztatni

2017. febr. 27. 21:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha új társaságba mész, vagy új lánnyal ismerkedsz,akkor az azt jelenti tiszta lappal indulsz, hisz nem tudnak rólad semmit. Akkor nem kell hazudni.

Ha a múltadról kérdeznek, mondd azt hogy nem szeretnél még erről beszélni majd később. De ha azt kérdezik miért nincs barátod, mondd hogy ...hazduj valamit:)))pl.zárkózottabb voltam, de most már sokat változtam. Vagy így alalkult.Végül is ez nem is olyan nagy füllentés:D

Jah, ez a legjobb, így alakult, ha meg visszakérdeznek miért? Mondd hogy mi vagy te óvodás, hogy a miérteken töprengsz?:D

Nem kell mindenkinek tudni mit csináltál 1 héttel ezelőtt.

2017. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen volt az exbarátom, mint te. Én próbáltam kicsit növelni az önbizalmát, éreztettem vele hogy a valódi önmagáért szeretem, nem azért a menő dolgokért amiket hazudott magáról. Sajna nem segített. Ezt egyedül kell megoldanod, például változtass azokon a dolgokon amiket szégyellsz és ezért hazudsz róla. Tedd rendbe az önbizalmadat.
2017. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!