Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan lányt, nőt hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányt, nőt hol lehet találni, aki kedves, törődő párt szeretne?

Figyelt kérdés
21/F

2017. febr. 27. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En is azt szeretnek,mint szerintem mindenki.
2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Én például ilyen vagyok, elmondom, hogy hol fordulok meg általában:munkahelyen, tömegközlekedési eszközön, boltban, postán, utcán, kávéházakban, uszodában, konditeremben. De ezeken a helyeken nem csupán a magunk fajta fordul meg. Én olyan srácot keresek, aki ezt értékeli, de az a gáz, hogy ugyanúgy vannak másmilyen srácok (sajnos többségben) is minden helyen, amit mondanál, hogy hol lehet ilyet találni.
2017. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Ugyan, nem olvastad a többi ehhez hasonló kérdésre érkezett válaszokat? Kihaltak, nőhiány van:) Az előttem szóló hölgyre is túljelentkező van, csak biztos nem vette észre. Ahogy én sem, mert én is nő vagyok.De kihaltunk.
2017. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nálam ez még kölcsönös is lenne de mint észrevettem most nem ez a "divat" ha ilyen a barátnőd... Úgyhogy megbújok 😅

De még talán itt is találhatsz olyan lányt aki hozzádvaló


Csak egy lány^^

2017. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Bárhol, csak legyél bunkó.
2017. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Női munkahelyem van, ott csak házas/elvált/gyerekes pasit látok, vagy ezek kombinációját. Ha megyek az utcán reggel, ugyanazokat az embereket látom, ha megyek haza munkából, akkor szintén. A pékségekben és a boltokban általában szintén nők vannak, ahogy a postán is. Ok, ott talán a várakozók között lehet 1-2 ffi, de nem igazán gondoltam soha, hogy egy álló sorban flörtöljek úgy valakivel, hogy ő háttal áll nekem. :D Baráti körömben nincs pasi, kivéve a két barátnőm férjét. Vannak olyan pasik a környezetemben, akikről tudom, hogy szeretnének megismerni. Ők viszont egész mást értenének ismerkedés alatt, mint amit én szeretnék, ráadásul barátnőjük, vagy feleségük és gyerekük van.
2017. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
#6: Oké, és mit szeretnél? A házad előtt álljanak sorba a potenciális szőke hercegek, fehér lovon? :D
2017. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
7: Nem. Csak reagáltam a tévhitre, hogy "az ilyen nőkre túljelentkező van", és "nőtöbblet van".
2017. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
#8: A fiatal, átlagos lányokra tényleg túljelentkezés van. Egy részük elismeri és panaszkodik, hogy mennyien nyomulnak. A másik részük sorban hoz olyan kifogásokat, hogy pl. a postán nincsenek pasik és hasonló dolgok.
2017. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

9: Postán annyira lehet ismerkedni, mint pl. a könyvtárban. Mert azt írja mindenki, és egy jó kis tévhit, hogy lehet. Egyik nap megkérdezte itt valaki, hogy konkrétan hogy? És aztán volt itt egy könyvtáros, aki megmonda, hogy sehogy.

Legutóbbi postai élményem: Egy erősen ötvenes pali, és négy nő volt velem együtt ott ügyfélként. Ehhez csatlakozott egy elítélt, akit két rendőr kísért be. Namost: 50 évest látok eleget, elítélt sem kell, a két rendőr pedig nyilván nem flörtölgetni volt ott (nyilván ez kivételes eset, ilyen nem minden nap fordul elő).

2017. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!