Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy ha egy olyan pasi szólítana le, akit odaküldött a "life coach"-ja?

Figyelt kérdés

Egyszer egy adott szórakozóhelyen odajött hozzám egy érezhetően betanult szöveggel egy elég gyámoltalannak tűnő és személyiségzavaros srác. Természetesen elküldtem, és utána láttam, hogy visszamegy egy ilyen magabiztos pasihoz és mintha tanácskozna vele, majd elküdte és leszólított egy másik lányt. A barátnőm közben visszajött a WC-ről és meséltem neki. Csaliként kiterveltük, hogy odaáll közel hozzá egyedül a barátnőm, és ha őt is leszólítja, akkor megkérdezi ki az a másik pasi, aki utasítgatja őt. Ez meg is történt, a barátnőmet is leszólította az adott pasi, és mint kiderült ő a magánéleti tanácsadója, azért fizeti, hogy tanítsa csajozni...

Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen pasiról?


2017. febr. 27. 23:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolnám, hogy hiszékeny, elkeseredett, görcsös, és átgondolatlanul költi a pénzét marhaságokra.
2017. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
46%

Azt, hogy legalább próbálkozik és próbálja fejleszteni magát egy olyan dologban amiről tudja, hogy nem megy neki, nem pedig játszmázik és várja a sült galambot, most nem akarok arra utalni kik..

Azt honnan veszed, hogy személyiségzavaros volt 2 mondat után, talán egy gondolatolvasó pszichiáter vagy?

2017. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy igen, a személyiségzavar meglepően gyors és indokolatlan diagnózis :D
2017. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%

Azt, hogy cselekszik, és nem átall pénzt energiát időt tenni bele.


Nekem szerencsére nincs ilyenre szükségem, de én is utána olvastam stb. Fejlesztettem a személyiségemet stb.

Jobb ez a lehetőség, minthogy itt sírjak a GyK-n, hogy miért nem vagyok jó a nőknek, akik csak anyagiasak és rám se néznek, mert a kigyúrt pasikra mennek. stb.


Ha nő lennék és egy ilyen srác rámmozdulna, akkor valszeg elküldeném, de barátkoznék vele, hogy jobban megismerjem, hátha mégis értékes stb.

2017. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen trénerek vannak.

pl.: Nicholas Victor, Zsedényi Csaba, Valnet Gábor (Jimmi), stb...


Mind a 3 elmesélésükből önerőből fejlődött oda ahol van, azaz kezdetnek mind a 3 szeleburdi volt, de ha ma találkoznál vele akkor egy magabiztos pasit látnál.


Így tudják mi fán terem, és így tudják a sorstársaikat akik pénzt/időt/energiát nem sajnálva segítséget kérni.


És ITT az a fontos, hogy vannak akik elismerik önmaguknak, hogy fejlődésre van szükségük. Persze egy idő után a "páciens" is felvesz egy magabiztosságot, miután leküzdötte a félelmeit és megszokta a nők közelségét.


Vannak olyan férfiak, akik alapjáraton dominánsak. Mint kommunikáció, készség, a magabiztosság és dominancia is tanulható.


Van egy kedvenc idézetem:

"Hogy mire tartjuk képesnek magunkat és mire nem, annak ritkán van köze a valódi képességeinkhez. Inkább azt mutatja meg, hogy mit gondolunk önmagunkról."

2017. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy egy nyomorek luzer. Nem, nem azert mert nem magabiztos, hanem mert ilyen szerencsetlen ostoba, hogy ilyen lehuzos kamu dologert kepes penzt kiadni.
2017. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
79%
Nem bírom elképzelni, hogy egy olyan pasival akarjak hosszútávú kapcsolatot kialakítani, akinek úgy kell megmondani, hogy mit mondjon nekem, mert magától nem jön. Lehet, hogy csajozni megtanul így, tehát felszedni őket és hazavinni, de így biztos nem talál barátnőt.
2017. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
45%
Azért vicces, hogy rögtön személyiségzavarosnak nevezed az illetőt, meg megvetve beszélsz róla, holott a srác próbál fejlődni, tűri az ilyen nőket, mint te, meg a barátnőd, akik még provokáljátok is. De most komolyan nektek semmi nem jó, ha picsog az a baj, ha próbál tenni a fejlődésért, akkor az a baj... ja persze tudjuk, aki lúzernek született, az maradjon is az, neki ez jár.
2017. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem szeretem, ha valaki "csajozni" próbál velem szemben. Ismerjen meg, mint emberi lényt (magától, ne úgy, hogy valaki küldözgeti), aztán meglátjuk, lesz-e belőle több.

A párom így csinálta, én segítettem neki fejleszteni az önbizalmát (ő pedig az enyémet), ezért is lett olyan mély és szoros a kapcsolatunk.

Azért fizetni, hogy valaki elmondja mit dumálj a csajoknak, hát nem valami bizalomgerjesztő, és nem igazán érezném úgy, hogy az illető bízik bennem, vagy hogy egyáltalán egyenrangú félnek lát.

Persze lehet, hogy összehaverkodnék vele, akkor a valódi énje szimpatikus lenne... de így kizárt.

2017. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%

Had keljek a "lúzer" srác védelmébe.


Itt csak a lenézést meg a negatív hozzáállást tapasztalom. Nem hiszem el, hogy ennyire sötétségben és a jelen körülményeken túl nem tudunk látni. Az esetek 99%-ban azt látom, hogy látunk egy adott ember, és leírtuk egy életre. Csak ömlik a szenny a billentyűzetekből.


Láttál már kövér embert, aki lefogyott? Legyen az 1-2 vagy 3-4 év idő elteltével. Képes volt változni? Képes. Hogy érte el? Kitűzött egy célt.

Láttál már depresszióból kilábaló embert? Lelkileg meg tudott változni? Meg.


Ez mind-mind egy fejlődési folyamat. Üzleti kommunikációs tréninget is léteznek. Akkor ilyen magabiztossági tréningnek létjogosultsága nincs?


Csináltál már olyat, hogy kiléptél a korfontzónádból? Nem 1x 2x, hanem rendszeresen? Menny el nudista kempingbe Horvátországba. Ha nem voltál még, piszokul idegen lesz.


Tehát az a srác nem csinál mást, mint ÖN-FEJLESZT. Az hogy nincs saját szövege? Persze. Eleinte nem is lesz. Idővel kialakul. Ráfog jönni, hogy az elutasítás nem okoz lényegében lelki sebet. Bátrabban fogja venni az akadályokat. Lazább lesz, magabiztosabb. Innentől egyenes út a saját szövegig.


Én személy szerint sajnálom az olyan embereket, akik nem képesek egy tágabb dimenzióban tekinteni a dolgokra. Önmaguk helyzetünket kényszerítik tudat alatt másokra is. Ha valaki a nőkkel való ismerkedésben szerencsétlen, attól még lehet akár diplomája, érdekes élete.


Aki meg megcímkézi a másikat, és pontot tesz a végére, akkor kívánok további szép életet.

2017. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!