Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok egy olyan pasihoz, akinek státuszszimbólum autója van, de azon kívül nem nagyon van más?

Figyelt kérdés

Tehát nincs saját lakásom, szakmám sincs, igazából csak egy érettségim van. De összeszedtem a lóvét egy BMW-re külföldön. Ez egy igazi státuszszimbólum. Igaz már 15 éves de jó állapotban van, jó hangosan tudom bömböltetni a motorját ha kell.

Ti gerjednétek egy ilyen státuszmárkás autójú pasira, ha flörtölne veletek a szórakozóhely előtti parkolóban, vagy a balatonon, vagy ilyen helyeken? :D


2017. márc. 2. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Apammak 3 BMW-je van, igaz ebbol csak az egyik ujabb modell, de azert a masik ketto se az a regi kocka xd Az egyik az enyem lesz. Nekem a BMW olyan semmi extra auto, ennyivel nem igazan lehet lenyugozni :D
2017. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Vigyél el bömbizni egy körre plx.
2017. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Egy újabb provokatív kérdés.. :)
2017. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Haha, nem gerjednék erre egyáltalán, sőt taszítana. Nem azért, mert 15 éves az autód és nincs lakásod, szakmád, hanem mert ezzel tisztában is vagy és nem teszel ellene semmit. Az egyetlen értékednek az autódat tekinted, ami elég gáz szerintem. :D Persze, a részeges tinipicshák a balatonon biztos ráizgulnak a motor hangjára, esetleg megdughatod őket a hátsóülésen, de ezeknél komolyabbat ne várj. :D
2017. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Szexelni is a BMW-ben fogunk, vagy anyu-apu addig elmegy otthonról vagy tarják a gyertyát?


:D Nevetséges! :D

2017. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mibel alapból nem érdekel sem az hogy van e autód vagy egzisztenciád,vagy kislorreled,így az sem zavarna amiről kérdezel.
2017. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Hát hozzám képest egy császár vagy, mert nekem még bömbim sincs.


Viszont akkora barom nem lehetsz ha belátod a koncepciód helytelenségét, aka - meg kell kérdezned ezt. Ez annak a bizonyítéka, hogy te is nagyon jól tudod, hogy ennek sok értelme nincs így. Amúgy ha csak dugni akarsz, akkor sok csajnak elég, de azokból nem lesz barátnő.

2017. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 aperitif ***** válasza:
87%
Ja, teljesen rágerjednék, még akkor is, ha a benzint nekem kéne fizetni. Az meg, hogy a szórakozóhely előtti parkolóban kerül sor az aktusra (mert a szórakozóhelyre bemenni már nincs pénz), külön izgató a számomra.
2017. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Szeretem az olyan férfiakat, akik értelmileg pont annyi idősek, mint az autójuk. Ja, mégsem.
2017. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Egy BMW nem statusszimbolum. Plane egy 15 eves. Tojom le, hogy milyen autod van! A kerdesbol latszik, hogy elegge sotet vagy. Bomboltesd csak a motorjat, hatha a 15 eves kocsira gdrjednek a 15 eves kislanyok! :D
2017. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!