Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők, akik szexine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik szexinek találnak egy pasit cigizés közben? A rosszfiús attitűd okozhatja, ami ezzel együtt jár?

Figyelt kérdés
A férfiak köztudottan kiábrándítónak találják, ha egy hölgy dohányzik. A másik oldal azonban összetettebb egy kicsit, hiszen a dohányzás és az ezzel járó flegma, "szarok a világra" arckifejezés aféle "bad boy" imidzset kölcsönöz egy pasinak, ami a nőket általában beindítja. Valóban vannak ilyen nők, vagy manapság már ciki a cigi, nemtől függetlenül?

2017. márc. 3. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, sem az alkohol sem a drog sem a cigi nem vonzó. Nem indít be semmit.
2017. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nőket általába beindítja?.Hol élsz te?
2017. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a cigizés, hanem a rosszfiú-imidzs.
2017. márc. 3. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, aki szexin csinálja (de ők pluszba testbeszéddel hozzátesznek, ez nem a cigi), az átlag dohányzó ember viszont taszító.
2017. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm tüdőrák... Hmm büdös száj... Hmm füstszagú ruhák... Sekszi
2017. márc. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fuuuuj. Belegondolok, hogy a rakokat eteti eppen, vagy hogy milyen budos lenne, amikor megcsokol. Raadasul en milyen budos lennek attol, h a kornyezetemben ezt csinalja, es a hanyinger kerulgetne. Arrol nem is beszelve, h ha belekerulok egy fustfelhobe, rogton kohognom kell es elmegy a hangom. A rosszfiukat sem szeretem. Errol ennyit.
2017. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a cigitől valaki is rosszfiú lesz, akkor csak gratulálni tudok. :'D
2017. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ahhoz képest, hogy itt mindenki fujjong, én úgy látom, a nők 90%-át egyáltalán nem zavarja a bagózás. Mondom ezt olyan férfiként, aki soha nem dohányzott, mert undorító szokás. Ma is találtam valamit a GYK-n, ami alapján azt feltételezem, hogy az egész világ kamu hologramos cucc, én pedig egy alternatív (hibás?) kivetülésben élek és a konteósoknak lesz igazuk.
2017. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!