Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők! Szerintetek mennyire nehéz 30-40 éves elváltként új párt találni?

Figyelt kérdés
Nektek hogyan sikerült? És ha sikerült, akkor úgy gondoljátok, vele örökre tervezhettek?

2017. márc. 18. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon "attól függ".

30 éves - könnyű,

40 éves - nem könnyű,

30 éves, 3 gyerekkel - nem könnyű,

40 éves, 2 gyerekkel, egyetemisták - nagyon nem könnyű,

30 éves, jó alakú, szép arcú, nincs gyerek - nagyon könnyű.

2017. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ. Én majdnem negyven vagyok már egy kisebb gyerekkel és nem találtam, de hogy őszinte legyek, nem is kerestem. Nem tudom elhinni, hogy sikerül. Voltam fenn kétszer társkeresőn, rám sem írtak szinte, igaz, én is kezdeményezhettem volna, de engem úgy neveltek, hogy a férfi a kezdeményező és nem akarnám, hogy rámenősnek tartsanak. Szóval beismerem, én sem csináltam okosan, szexre bármikor találnék, azt tudom, de normális kapcsolatot, párt találni....így nehéz.
2017. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nehéz, ha teszel is érte.

33 voltam, két gyerekkel, nem vagyok bomba nő, stb.

Nem úgy kerestem kapcsolatot, hogy komoly legyen, egy életen át, pótapuka, vagy hasonló. Egyszerűen csak elkezdtem randizni, aztán majd alakul.

Pár rövid, kellemes kis liezon után találkoztam a második férjemmel. Vele is úgy randiztam elsőre, hogy meglátjuk, mi lesz. Aztán egymásba szerettünk.


Esküvő után sem állítom, hogy biztos, hogy mi örökké együtt leszünk. Tanultam a múltból, tiszta lapot kapott, nem rajta verem le más hibáit. Teszünk azért, hogy működjön. De ha egyszer már nem lenne jó együtt, akkor inkább tovább lépek. Ma már tudom, hogy sokkal jobb egyedül (a gyerekekkel), mint egy rossz kapcsolatban.

2017. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32 voltam ket gyerekkel,ugyanugy ismerkedtem mintha nem lennenek.Nyilvan a hol es a mikor intezese sokkal nehezebb,de az a pasi,aki akarja,megoldja es rugalmas.Mindig voltak jelentkezok,de igazan csak azzal bonyolodtam bele a dolgokba, akivel a mai napig egyutt vagyunk.Rogton a kezdetekkor ugy ereztem hogy ha meg egyszer ferjhez mennek,hozza jo lenne.Nagyon nekem talaltak ki,sosem gondoltam volna h ez valas utan,gyerekek utan megtortenhet velem.A felsz mindig megmarad es nincsenek 30eves terveim,apoljuk ami most van,tervezunk hazassagot,kozos gyermeket es remenykedek h most jobban valasztottam es o olyan joban rosszban kitarto tipus.Aztan meglatjuk:)
2017. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!