Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csodálatos hölgyek ti kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csodálatos hölgyek ti kezdeményeznétek bármiféle kapcsolatot egy ilyen igazi kultuszmutánssal mint én?

Figyelt kérdés

Sajnos megszülettem. Ez az esemény a szülést vezető orvosnak is hasonlóan elkeserítő élménnyel szolgált, mint az egyéb jelenlévők számára. Egyesek szerint együtt sírtunk fel az orvossal, azonban e rí nem a boldogságot volt hivatott demonstrálni.


A sorsom ebben a pillanatban megpecsételődött! Igaz, nem sokra emlékszem az egészből, de készült fénykép rólam, nem sokkal a világra jövetelem után. Egy szörnyszülött zsiráfbapaszírozott fülesbaglyot kell elképzelni. A kisbabáknak nagy a fejük, ez rendben is van. Azonban a hosszú nyak, a gazellákat meghazudtoló karcsúság nem fest valami esztétikusan egy hatalmas ostoba formájú golyóval a tetején.


No, az ezt követő évek sem voltak túl kegyesek szerény személyemmel, ahogy cseperedtem; bár magasságom nevetséges mértéket öltött, mégsem éreztem magam „a csúcson”. Már az óvónéni is gyűlölt, amikor arcán gúnyos, ámde elégedett mosollyal tudatta szegény felmenőimmel, hogy ennek a gyermeknek jele bizony törvényszerűen nem is lehetne más, mint a létra. Nem túl eredeti, de sajnos utólag igazat kell adjak neki. Azzal együtt, hogy konkrétan így is hívott utána, mind a négy éven keresztül. „Létra! Ne feküdj állandóan a földön!” – Hangozott el a mondat, némileg gyakrabban a kívántnál. Emlékszem, az egyik gyerkőc különös vonzalmat érzett a létra ledöntésére; majd amikor a földön vonaglottam, mint egy szerencsétlen, idegzsába óriáskígyó, akkor a többi kis terrorista is együttérzését fejezte ki a zaklatómmal szemben és ők is beszálltak a buliba, hogy tiszteletüket tehessék bántalmaim oltárán.


Így is elég szót elfecséreltem már, de gondolom sejthető, hogy az iskolai évek sem teltek sokkal kellemesebben. Itt már zsiráfnak csúfoltak és a szünetek nagy része azzal telt, hogy a kedves osztálytársaim levadásszák a mocskos zsiráfot. A fiúk ütöttek s rúgtak, a lányok csak nevettek.

A gimnázium évek meghozták számomra a „szerencsét”. Egyéb genetikai műremekek is felkerültek az egyébként sem makulátlan palettára: A fejem elkezdett hízni, a testem természetesen ugyan olyan nádszál vékony, gebe maradt. Mivel a fejem növekedési eloszlása nem sikerült túlságosan egyenletesre, ezért az állkapcsom elkezdett egy nyerítő számára pofájára hasonlítani, az orromon pedig bugyuta turcsiság jelei kezdtek megmutatkozni.


Mire egyetemista lettem nem csak magas voltam, nevetségesen gebe, de cserébe fertelmes is. Úgy néztem ki, mint egy villanypózna aminek a tetejére le fészkelt valami elképesztően ocsmány madár turcsi orral. Ez a valami próbálta illusztrálni a fejemet a rúd tetején.

Manapság akármerre járok mindenhol boldog embereket látok szinte párban, mert ők nem élnek ilyen elfogadhatatlan test, - és fejszerkezettel, mint én. Próbáltam természetesen masszívan hizlalni a karcsú-hurka formájúra fejlődött testemet, de sajnos bármennyit is kajtárkodtam, a kívánt siker elmaradt. A konditermekben általában kinevetnek, így inkább elkerülöm az efféle helyeket. Az otthoni edzés pedig sajnos nem segít redukálni hányingergerjesztő testem csorbáit. A ronda fejformámmal sem tudok mit kezdeni, de ha legalább nem lennék ennyire gusztustalanul vékony, akkor talán lenne esélyem egyáltalán a megismerkedés megtiszteltetéséig eljutnom egy csodálatos, kedves, törődő Hölggyel.



Ti mit gondoltok, van arra bármely csekély mértékű esély, hogy valaha megtapasztalhassam a csodát és lehessen végre egy - a fentiekben leírt tulajdonsággal megáldott - barátnőm ?


Szembesítsetek kérlek a kegyetlen igazsággal, bírom a kritikát!



2017. márc. 18. 19:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Ezen jót nevettem.
2017. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Turcsy :)
2017. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Legalább van humorod meg önkritikád. :)
2017. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Biztos van hasonló csúnyaság nőben is, hátha megtaláljátok egymást és boldogok lesztek.

Szurkolok nektek!

Addig is ...hát nem is tudom....szívj egy kis füvet vagy valami.

2017. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Az eleje tiszta Woody Allen:D

Amúgy van esélyed szerintem, a vékonyság nem mindenkinél kizáró dolog, a fejed meg lehet nem olyan ronda mindenkinek mint amilyennek te látod. Humorod és stílusod van, szóval nem veszett ügy, hidd el:D

2017. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, te vagy az, Turcsy? :)

Tudom, ezzel kb. kitörölheted, de legalább jó a humorod.

Esély pedig mindig van.

2017. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%
Olvasgass egy kis Woody Allent, neki legalabb van humora onmagaval kapcsolatban, neked meg azt sem sikerult osszehozni.
2017. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Bjúti end dö bíszt :D Legyen neked is egy kastelyod es talan osszeszedhetsz egy jo csajt te is :D
2017. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Hogy én mennyit vártam erre :ASD Ember te kész vagy.
2017. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Lazy Lover ***** válasza:
80%
turcsi back to :D
2017. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!