Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok, mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, mit gondolnátok egy férfiról, aki minden nap láthatóan ugyanabban a ruhában van?

Figyelt kérdés

...Természetesen nem "ugyanabban" a ruhában van, hanem "ugyanolyan" ruhában van.


Értem ez alatt, hogy tervezek venni egy nagy csomó közel ugyanolyan inget (bézs és árnyalatai), hogy ne kelljen azon gondolkodnom, hogy mit vegyek fel (aszpergeres vagyok, aki tudja mit jelent, az valószínűleg így megért :D). Számomra iszonyatosan megkönnyítené a készülődést, ha megyek valahova.


A hátránya, hogy egyeseknek feltűnhet, hogy "mindig ugyanaz (valójában csak ugyanolyan) ing van rajtam". Természetesen a ruhatáram többi darabja nem lenne ugyanolyan (pulóverek, nadrágok, stb.), csak az ingek - habár, a többin is gondolkozom (a pulóvereim így is ugyanolyanok; mind valamilyen sötét színű kötött pulóver/kardigán).

Ugyanezen okból fordul elő, hogy ha megtetszik egy cipő, akkor veszek ugyanabból a cipőből 3-4 párat.

(Miért van az embereknek ez a bizarr ötlete, hogy ha vehetsz valamiből kettőt, akkor két különbözőt kell venni MINDENKÉPPEN?)


Szóval: nem lennék sem büdös, sem ápolatlan, de láthatóan ugyanaz az ing lenne rajtam minden egyes nap. Mit gondolnátok?


21/F



2017. márc. 20. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hinném, hogy ugyanaz. Egyetemen volt egy csoporttársam, akit az 5 év alatt sosem láttam másik ruhában, csak egyben (kivéve a vizsgát, akkor öltöny volt rajta). Azt gondoltam róla, hogy mindig ugyanazt hordta és sokszor elgondolkodtam rajta, hogy mikor mossa ki
2017. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Na és kit érdekel, mit gondolnak? Én, hasonlóan vagyok. Veszek egy nadrágot, ha egy hét alatt kényelmesnek találom, akkor veszek még ugyan olyat 4-5 darabot, de más ruhadarabokkal is így vagyok. Ami kényelmes, veszek belőle többet. Mindenki azt gondol, amit akar.
2017. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is valamennyire aspi vagyok, engem meg az "akaszt ki", hogy két ugyanolyan ruhám legyen :D mert ha már van valamiből egy, akkor ha még egy lenne, összeférhetetlenek lennének, hogy döntsem el, hogy mikor melyiket hordjam? nem is tudom rendesen elmagyarázni :D


Amúgy erősen sanszos, hogy azt gondolnák, hogy ugyanaz, és hogy mikor mosod ki, amiből eljutnak oda, hogy sosem mosod ki, tehát biztos büdös vagy meg igénytelen, meg hát eleve is fura, és a neurotpikusak utálják az ilyen fura dolgokat. Pláne öltözködésben, ami ugye a látszatviláguk egyik fő alappillére. Azt meg ne várd, hogy átgondolják, és rájöjjenek, hogy mi az oka annak, hogy ezt teszed, megkérdezni sem fogják, hanem kitalálnak maguknak egy magyarázatot. Egyesek tán még akkor sem hiszik el, ha elmondod nekik a hátteret. Furák.


Szóval oké, hogy megvan rá az indokod, de figyelembe kell venned a társas együttélés íratlan szabályait és következményeit is (attól függetlenül, hogy van-e értelmük vagy nincs). Ha számukra furán viselkedsz, akkor furákat fognak gondolni rólad, tetszik, vagy nem tetszik. Ezzel mérlegelj.

2017. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a legtöbben azt gondolnànk, hogy ugyanaz a ruha. Egyébként velem előfordult már olyan, hogy egy ismerősömnél észrevettem, hogy napokig ugyanolyan ruha van rajta, és elgondolkodtam, hogy az vajon ugyanaz vagy csak ugyanolyan. Máig nem tudom egyébként, hogy mi volt az igazság. :D De mivel azt írtad, neked lényegesen megkönnyítené a mindennapjaidat ez a megoldás, így azt mondom, ne törödj vele, mit gondolnak mások, a lényeg, hogy tiszta és ápolt legyél, ezzel meg mint írtad nincs gond. :)
2017. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb.30 fehér ingem van... :)

Szinte minden másnap azt veszek fel,egyszerüen mert szeretem.Farmerhoz vagy bármilyen más nadrághoz felveszem.


Szerinted érdekel ki mit gondol?

Hát nem,pont leszarom.

Tedd te is ezt.

2017. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Film is készült róla: A szürke ötven árnyalata...
2017. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy egyszer leesett a kamionról 50 ugyanolyan ruha,amit még nem használt el.Sok fantáziára nem utal.Bár rajzfilmekben poénosan klisés,hogy Spongyabobnak ugyanaz az öltönykombója van csak.
2017. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van 4 fekete és 3 fehér ugyanolyan szabású pólóm. Nekem tetszik, a többit meg a galambok előtt fosom telibe....
2017. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem foglalkoznék vele. Ha a helyzet mégis úgy adná, hogy feltűnne, akkor valószínű azt is látnám, hogy az ingeid tiszták és nem kopottas, viseltes, tehát szerintem kitalálnám, hogy több ugyanolyat vettél és azokat hordod mindig.

Nem furcsállnám, láttam már ilyet, tudom, hogy nem mindenki szeret divatozni és van, aki kifejezetten a praktikus megoldásokat kedveli.

2017. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem szereti a változást. Ragaszkodó típus, van egy kialakult gondolatköre és abban szeret mozogni. Semmi baj nincs ezzel, amíg nem büdös vagy koszos rajta a ruha.
2017. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!