Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja a sok elesett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja a sok elesett, hiteles, szüleinél élő férfi el, hogy a huszonéves csinos lányok jótékonysági intézményként áldozzák fel az életüket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
22%
Hiteles, vagyis adós akkor lesz a férfi, ha már van nője, és közös lakást vesznek.
2017. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2017. márc. 21. 11:32
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem várják el, itt egész másról van szó. Valamire fogni kell a sikertelenséget, és mivel magukban nem akarnak hibát keresni, ezért valamilyen külső tényezőt kell okolni és elég kézenfekvő megoldás, hogy ha nem ők a hibásak, akkor a nők a felszínesek.
2017. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

26 vagyok, egyedül élek, (igaz albérletben), van autóm, sőt még egy gnóm sem vagyok kinézetre.

Nos?! ez sem érdekel senkit....pláne nem csupán egy átlagos lányt.

Én nem vágyok cicababára aki finnyáskodik stb. Csupán egy átlagos lányra, aki beéri egy egyszerű férfival akinek egyszerű álmai vannak.


(teszem hozzá hogy egy 30 ezres városkában élek, nem sok lehetőség van ismerkedni, sőt szinte semmi a korban hozzám illőkkel, mert azokra rámennek a pénzes helyi vagányok, és labdába sem rúghatok)

2017. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4.: bics, de a kérdéshez köze nincs a te hozzászólásodnak.
2017. márc. 21. 11:39
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg gyakori az ilyen? Eleg szeles ismerösi körömben 2 hasonlo esetröl tudok.

Az elsönel a pasi tehetös vallalkozo volt, amikor összejöttek. Tamogatta a lanyt a fösulis evei alatt. Aztan a lany karrierbe kezdett, ö pedig csödbe ment. Tartott par evig, mig összeszedte magat, addig a lany fizeteseböl eltek (es törlesztettek). Azota boldogan hazasok es tenyleg elmondhatjak, hogy valtozo körülmenyek között is szamithatnak egymasra. Szerintem, a lany nem az anyagi helyzetet vagy a sikert latta benne, hanem a törekvest es küzdeni akarast.


A masik helyzet nem olyan pozitiv. Ott egy semmirekellö, jatekfüggö trogerrel jött össze tini evei alatt egy szep, okos es jol szitualt lany. Szülei mindaddig torpedoztak es elleneztek kapcsolatukat, mig a lany (aki valoszinüleg par honap alatt kiabrandult volna a sracbol, aki semmiben nem eri el a szintjet) szemeben a srac es hösszerelmük annyira felertekelödött, hogy mar több, mint 10 eve elösködik rajta. Emellett a srac csalja, allandoan be van tepve, es nemcsak magaval, de parjaval is elhitette azt, hogy kapcsolatukban ö az esz es nelküle nem haladnanak semerre.


Senkinek nem kivanok rossz sorsot, de engem külön elszomorit, hogy valaki, aki sajat hibajabol/hülyesegeböl/lustasagabol elcseszi az eletet, talal valakit, akinek segitsegevel lassithatja az elsüllyedeset, de vegül es elkerülhetetlenül öt is magaval rantja a melybe.

2017. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Az ok egyszerű: otthon lakva a férfiak 90%-a az anyuka erős érzelmi befolyása, sőt manipulációja alatt áll és annak az anyukának nagy érdeke, hogy bővüljön a család. Innen ered ez a sajnos nem vidám helyzet és egyre elterjedtebb. Ennek az a leggyakoribb következménye, hogy a naív huszonéves lány beadja a derekát, lesz nagy esküvő is, gyerekek, majd az anyós által ő lesz nevezve a rossz anyának és lehordva mindennek. Lányok, gondoljátok meg, hogy mit csináltok.
2017. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%

Senki nem mondta, hogy bárki is "jótékonysági intézmény" lenne, tehát a te értelmezésedben nem fognak járni olyas valakivel, akihez nem vonzódnak, csak azért, hogy boldoggá tegyék.

De amiről te beszélsz "hiteles, szüleinél élő" ezek mind csak az anyagi dolgokra vannak kiélezve. Nem fogod fel, hogy a nők 80%-át (főleg amíg 20as éveiben vannak) nem érdekli a pénz? Olyan pasit akar, akihez vonzódik fizikailag, ehhez meg nincs köze a pénzhez. Más kérdés, hogy amikor már családot akarnak a 30as éveikben, akkor már megnézik, hogy milyen anyagi kilátásai vannak a férfinak, mert muszáj megnézni, hogy mire számíthat ha teherbe esik. De ez a te hozzáállásod ez egy pszichopata hozzáállás az egészhez. Nem csoda, hogy nincs párkapcsolatod. Előbb magad kellene rendbe tenned.

2017. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8.: nő vagyok, két éve boldog párkapcsolatban élek egy sráccal, aki a szüleivel él még, mert most fejezte be az egyetemet :) Eléggé mellétrafáltál.
2017. márc. 21. 12:04
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
Egy nő nem trollkodik ilyesmivel. Te egy férfi vagy akinek nincs csaja, és itt cseszi el az értéktelen idejét.
2017. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!