Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy félénk, visszahúzódó nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk, visszahúzódó nő könnyebben talál párt, mint egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező férfi?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, mennyire szép
2017. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

nem feltétlen


24F

2017. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mivel az az általános elvárás, hogy a férfi kezdeményezze a kapcsolatot, ezért igen, nagyobb esélye van. Most ezt a külső megjelenéstől függetlenül nézem. De azért egy nem túl csinos, visszahúzódó nőt egy félénk, de helyes férfival összemérünk, az utóbbinak már több esélye van.
2017. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyértelműen igen, mert a félénkség, a visszahúzódó magatartás kihozza a férfiakból a védelmező ösztönt. Késztetést éreznek, hogy a támaszai legyenek egy ilyen nőnek. Sokkal inkább tudnak mellette férfiként viselkedni.


Mindemellett nagyon szexi is tud lenni - én valahogy egy ilyen nőről mindig azt gondolom, hogy mélyen belül ott szunnyad benne a vadmacska, de még ő maga sem tud róla. Az én feladatom meg az lenne, hogy kihozzam belőle:)


A félénk, visszahúzódó férfi mellett meg egy nő nem tud kiteljesedni, nem tudja megélni a nőiességét. Persze ez nincs kőbe vésve, de szerintem lefedi a nők nagy átlagát.

2017. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy hamarabb talál.Nekem is ilyen gondjaim vannak!Csak èn már 3 ève szingli vok!27f
2017. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Persze. A pár nélküli, de tartós kapcsolatot kereső férfi populáció igen nagy része ilyen nőt keres. Aki nem harsány buliliba és nem ordítja túl,nem akar uralkodni , és nem issza az asztal alá,hanem szépe csendben rendben elvan.
2017. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!