Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyeire jellemző, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyeire jellemző, mennyire fordul elő hogy a nők a szintjükhöz képest alább adják, mert megszerette a másik személyiségét?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
semennyire
2017. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha pl ertelmire gondolsz akk en cseppet se.

Mar 17 evesen ertelmesebb voltam az akkori, 20 eves fiumnal. Szakitasunk fo oka lett.

Ma mar, ferjem mernok, en pedig orvostanulo vagyok.

Nem ereznem jol magam egy nalam alacsonyabb ertelmi szintu emberrel

2017. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
10-bol 3-4 esetben. Nem olyan gyakori de akadnak azert peldak ra. Plane, hogy az, hogy alabb adja, nem feltetlenul valami szelsoseget jelent, hogy atom jol kinezo modellcsaj es fogatlan kover luzer pasi.
2017. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

2es. A kérdés úgy látom inkább a külsőre vonatkozik. Az ember értelmi szintje részben meghatározza a személyiségét.

30/f

2017. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Nem csak külső, belsőre is gondoltam.
2017. márc. 22. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Belsore szerintem ritkabban. En ugy veszem eszre a gyogyegereknek altalaban a parja sem eppen az intelligensebb fajta. Az ertelmes emberek meg nem birjak elviselni ugysem hosszabb tavon a butakat. Hugomnak volt borzaszto sotet pasija, aki iszonyuan bejott neki ezert osszejottek, 2 hetet birt vele es azota is szoba kerul neha, milyen sotet volt xd (Marmint tenyleg az a BUTA srac volt, nem bunko meg semmi ilyesmi, egyszeruen nagyon nehez felfogasu volt.)
2017. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Kulsore akkor nem ugy tudom mondani h alabb adok. Vagy az esetem vagy nem.

Ne legyen pawa vagy igenytelen. Ennyivel lenyegebe korbe is irtam.

2017. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanannyira gyakran,mint az,hogy egy pasi ,aki kaphatna szebbet,csúnya nőt választ a belső értékei miatt.Ezt pl.te is megtehetnéd.
2017. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nâlam is előfordult de mivel én fejlődtem a pasi nem megmaradt azon a 12-13êves szinten igy dobtam!Sajnos az ilyenekkel nem tudsz még véletlenül sem értelmesen kommunikàlni meg hallgat de egyik fülén be a màsikon ki!
2017. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lazy Lover ***** válasza:
31%
semennyire ne ringasd magad hiú árbrándokba
2017. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!