Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jönnek be a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a nőknek az ilyen típusú félénk férfiak? Milyen barátnője lehet egy ilyen férfinek?

Figyelt kérdés
Ha egy neki tetsző nővel beszél, akkor hirtelen zavarba jön nagyon, össze-vissza dadogva elkezd beszélni mindenfélét és szemébe sem mer nézni a nőnek.
2017. márc. 28. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire nem jon be egy ilyen ferfi.
2017. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lesz így barátnőm? Ilyen típus vagyok, nagyon zavarba tudok lenni nők láttán.....
2017. márc. 28. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert? A nok is emberek, nekem a laza ferfiak jonnek be, akik emberkent tekintenek ram es ugy kezelnek, nem pedig valami lyuk kore nott istensegnek.
2017. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párom eléggé zavarodott mondjuk egy nagyobb társaságban, de ha velem is zavarban lett volna, tuti nem jövünk össze.

Ha ilyen szintű a problémád, először próbálj meg változtatni rajta (akár szakember segítségével) és csak utána ismerkedj.

2017. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#Kérdező: Mindenki zavarban van, legalábbis először. Minél többet beszélgetsz velük, annál lazább leszel.


Csak egy tanács: ne nőként gondolj rá, hanem emberként és úgy is viselkedj vele.


36\F

2017. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem most pont egy ilyen pasi tetszik és tudom, hogy nem is fog menni a dolog, de a fene egye meg nem tudok kiábrándulni belőle. Hiába kitartó egy nő vagyok:)
2017. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így nem lesz nőd. Kezdj valamit magaddal.
2017. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesz barátnőd nyugi, ha nem is a legelső, akit megszólítasz. Fokozatosan megnyugszol a környezetében, ha tényleg tetszel neki, akkor azt a kezdeti időszakot ki fogja bírni, amíg nagyon zavarban vagy.
2017. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!