Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan (vagy ismertek olyat), aki kapcsolatban volt/van extrém vékony (<60kg) pasival? (nem érdekkapcsolat, hanem szerelem)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy köztetek van-e egyáltalán ilyen, mert ugye köztudott, hogy a sovány pasik elég nagy hendikeppel indulnak a csajozásban, talán ők még nehezebb helyzetben vannak, mint a kövér pasik. Írjátok le, hogy a kapcsolat kezdetén hány évesek voltatok illetve, hogy a pasitok hány kiló volt és miért szakítottatok! Meg ha tudjátok a magasságát is írjátok le! Köszi mindenkinek!

2017. ápr. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Parom 175 centi es 55-60 kilo kozott mozog.

En nem ugy latom, hogy nagyobb hatranyban lennenek mint a koverek, tobb vekony pasit latok lannyal, mint koveret.

2017. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
20 éves voltam akkor, ő 26. 160 cm er és 49 kg volt. (Nehezebb voltam nálla) 7 hónapig voltunk együtt, csak végűl szerelmes lett egy másik lányba ezért szakítottunk.
2017. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
175 centi, kb. 60 kg (picivel alatta) volt, mikor összejöttünk. Azóta eltelt 14 év, de még nem szakítottunk. :) Illetve már csak válni tudnánk.
2017. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Volt barátom 185 centihez volt 64 kiló, szóval elég vékony volt és nem volt túl izmos se, de nekem tetszett így is:) Bár nagyobb részt a személyisége volt ami megfogott, de nem változtattam volna a testfelépítésén ha lehetett volna, akkor se. 17 évesek voltunk a kapcsolat elején, több mint két évet voltunk együtt és elég komplex hogy miért szakítottunk. A lényege kb annyi hogy több fájdalmat okoztunk egymásnak és magunknak mint örömöt és mivel fontosak voltunk egymásnak ezért inkább úgy döntöttünk hogy külön jobb lesz.

Amúgy szerintem nem akkora hendikep a vékonyság mint gondolod.

2017. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 éves voltam, ő 23. Meg nem mondom, hány kiló volt, magamról se tudom, nemhogy másról... az a tipikus vékonyfiú volt, akinek csak azért "kockás" a hasa, mert annyira vékony, h minden látszik. :) A szakítás oka: teherbe estem, én nem akartam megtartani, ő igen. Mindketten szülőknél laktunk, támogatni nem tudtak volna, ő szakács volt, és az édesanyját segítette, én a pincérkedés mellett csináltam a fősulit... stb. Innen nem volt kiút, ha megtartom, abba ment volna tönkre a kapcsolatunk (és újabb gyerek született volna nyomorba), ha nem, akkor meg abba. Utóbbit választottam.
2017. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Exem 2 méterhez volt 68-70 kg. 4 évig voltunk együtt.
2017. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Exem 175 cm körül volt, és hozzá kb 55 kg. 21 voltam, mikor összejöttünk, ő 23. Azért szakítottunk, mert minden veszekedésre szakítással reagált. Másnap persze jött, hogy ne haragudjak, nem gondolta komolyan. Megmondtam neki, hogy velem ne szórakozzon, megígérte, hogy többet nem fog, de csak megtette újra. Én meg nem fogadtam vissza.
2017. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29 éves, kb 175 centi és 55 kg. Én 25N vagyok. Jelenleg is együtt vagyunk.
2017. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

172/52 volt, 20-26 éves és ő szakított, mert nem érezte velem a harmóniát és mással akart járni.

Ismerősi körben ennél alacsonyabb és vékonyabb fiú is van (50 kg alatt), aki tartós kapcsolatban van egyébként teltebb fajta lánnyal.

Nem látom, hogy hátrány lenne a testalkat a párkapcsolatban, egészen más dolgok mentén szerveződik ez.

2018. szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!