Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bizos, hogy mindneki megtalálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizos, hogy mindneki megtalálja az "igazi" párját? Másképpen feltéve a kérdést, lehetséges az örök egyedülálló "átok"?

Figyelt kérdés

Sablonosnak hangozhat a kérdés, de régóta járkál a gondolataimban. 23,5 éves vagyok, végzős a BA képzésben, és magányos.


Gyerekorom óta folyammtos kudarcokat érek csak el a nők terén, 13 éves koromban mikor megírtam első szerlemes levelem( ilyen is volt) a lány eltette, de azonnal le is koptatott. 18 éves koromig ez ment , elég sok lánynal, akik leráztak. 18,5 évesen lett elsőként barátőm, akit nagyon szerettem, és naív kis primitiv lévén elűztem magam mellől. Ez egy több éves depresszióba űtött , mivel nem csak szerettem, hanem a másik felemnek is érztem őt, a "páromnak".Perzse próbáltam újra megismerni őt 3-4 év elteltével , és beszélgetni vele, őszintén szólva az se zavart már, hogy a szülinapomon hagyott ott -ezt is meglehet bocsátani- de ő ekkor is lekoptatott, szóval bármennyire örültem volna ennek az útnak, ő általal járhatatlan, ezt tudomásul is vettem. Mindazonáltal más lány a mai napig még nem tudta bennem anynira belobbantani a tüzet mint ő, pedig érztem szikrát, nem 1 lány iránt azóta mióta othagyott(kb 4,5 éve), mégis a többi lányok eddig elhúzták a mézes madzagot elöttem és szintén magamra maradtam minden esetben.


Mindebből egy oylan emberré váltam, hogy már nem nagyon merek reménykedni, és hinni sem a szerlemben, sem a párkapcsoaltokban. Akármennyi lánnyal is hozz össze a sors, midnegyiknek van barátja, vagy ha éppen nincs, akkor annyira az ellentétei vagyunk egymásnak, hogy nincs vonzalom. Nem tudom, de szerinted kedves olvasó, van értleme tovább hinni? Őszintén szólva már nem nagyon motiválnak a dolgok, úgy érzem piszkosul kiégtem talán... Igaz, nem vagyok egy superman, van egy kis súlyom(de magasságom is), és sose gondolnám, hogy megcsaljam azt akit szeretek, és gáz vagy nem, de egy kicsit igenis romantikusnak tartom magam. Szívesen írnék rövid verseket ,ha lenne kinek ( talán túl nagy hatással volt rám a Holt Költők Társasága gyerekkoromban), és régi álmom egy romantikus part menti étterembe beülni.


Talán tényleg itt az ideje elkönyvelni önamgam, hogy van aki arra született, hogy álomvilágban éljen szelremi életet? Sokat olvasok, keveset iszok, nem dohányzok, és eléggé tág az érdeklődési köröm, több nyelven is beszélek, és szeretem a természetet. Ennek következtében próbáltam a társkeresőket, de mindegyik 0%-os válaszokkal telt, szóval töröltem magam.


Igaz kicsit bőven, de így, hogy leírtam röviden a háttér történetem talán könyebb választ adni a kérdésre.


23,5/F


2017. ápr. 5. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni. Anyni a kérdésem, hogy aki emgtaláltam mondjuk kb 40 évesen annak, hogy tlet addig az élete stb. nem vigasz levél kell, azt kaptam eleget. Inkább tapasztalatot kérdeznék.
2017. ápr. 5. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
a pár az nem az élettel jár. Ha nem teszel érte, akkor bizony egyedül fogsz megdögleni.
2017. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
nem igaz ! ez 1 baromság én 5 évig kerestem bele feccőltem időt pénzt energiát és semmit nem kaptam vissza így hagyom a francba az egészet
2017. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Klubokba kellene járnod szombat esténként.Szerintem.
2017. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem, sajnos a ronda/alacsony férfiak egyetlen nőnek sem kellenek. Ha nem vagy egyik sem, akkor lehet esélyed, csak a romantikáról szokj le, de sürgősen. Azt nem díjazzák a nők.
2017. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 mert lúzer vagy.


ki van zárva, hogy egy normális, épeszű ember ne találjon magának csajt manapság 5 év alatt?


Hány lányhoz mentél oda az 5 év alatt személyesen? 2 höz?

2017. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel,én már feladtam..
2017. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ezek után csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek?
2017. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik olyan személyiség, ami egyáltalán nem indít be egy nőt sem. Ez a dolog lehet az "átok". Találkoztam már olyanokkal, akik 40 évesek elmúltak és semmi, úgyhogy van benne valami. Nem is kell hozzá extra problémásnak lenni, bármelyik nő megelégedhetne velük.
2017. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!