Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annak mi lehet az oka, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi lehet az oka, ha egy fiatal férfihoz csak az idősebb nők tudnak vonzódni?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam, hogy idősebb nők akartak bepróbálkozni nálam. Ilyen 50 év körüli nőkről van szó. Én huszonéves vagyok... Mi lehet annak a hátterében, hogy a korombeli nők érdeklődését nem tudom felkelteni?

2017. ápr. 14. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szólok a moderátornak, hogy töröljék a kérdést.

Vagy én vagyok vak, vagy a kérdező. Rengeteg huszonéves férfit látok tizen-, huszonéves lánnyal csókolózni az utcán. Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció.

2017. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40-es vagyok, és eszembe sem jutna, hogy 40 alattival kezdjek.
2017. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pont a görcsösség, hogy fel akarod kelteni az érdeklődésüket...
2017. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.

26 vagyok és a párom 40. Én tudatosan kerestem eleve idősebb nőt, a sok fiatal lányokkal ért szenvedés/csalódás után. Azt vettem észre, hogy van az a fajta, aki csak szexet keres, mert hát fiatal srác, biztos sokat bír, stb...

Aztán van a férjes, kielégítetlen nő. Ebből nem kérnék.

Aztán van a nagyképű, aki lekisfiúz, noha felnőtt férfi vagyok. Köszönöm, az ilyenekből sem kérek.

És ott a párom, akit nem a korom érdekelt, hanem a személyiségem, Én magam, nem pedig a metaadataim. Na egy ilyen nővel tudok igazán boldog lenni.

Valószínűleg azért talált férfiasnak, mert nem vagyok egyáltalán huszonéves külsejű, inkább harmincasnak nézek ki. A vonásaim öregbítenek... a tekintetem, a tény, hogy szeretek szakállat hordani és elég szőrös is vagyok. Ott van továbbá az is, hogy azt hiszem elég művelt ember vagyok a magam módján és értelmes beszélgetést tudok folytatni akármilyen korosztályú nővel, szinte bármiről. Jóval komolyabb is vagyok a korosztályomnál a fontosabb témákban. Persze néha vannak generációs különbségek köztünk, de ez nem számottevő vagy mindennapos. Ezt azt hiszem személye válogatja.

Nem tudok rólad semmit, Kedves Kérdező, így nehéz megválaszolni. De leírtam, hogy bennem mit szerethetnek a hölgyek... ez támpont lehet talán. A fiatal lányoknak mindig riasztó volt, hogy én komolyan terveztem a kezdetektől és nem voltam afféle "hát majd meglátjuk" - komolytalan kefélgetős kapcsolatba nem akartam belemenni. Továbbá azt hiszem a fiatal lányoknak sokkal fontosabb a külsőség is. Nincs jó alkatom egyáltalán, simán vagyok 130kg. (voltam kevesebb is, de amióta a jelenlegi helyemen dolgozok, meghíztam)

Az idősebb hölgyek többsége nem a testsúlyomat nézte, nem akart edzeni küldeni meg a többi baromság. Engem is mindig irritált, ha már ismerkedéskor a "miért nem gyúrsz?" kérdéskörrel kezdtek. Én se úgy mentem oda egy lányhoz soha, hogy máris meg akarom változtatni, mert "jó lennél nekem, ha...". Ez simán szánalmas lenne. Oké, ha nem kellek valakinek, de ne akarjon a kénye-kedve szerint módosítani engem!

Egy idősebb hölgyet könnyebb komolyan venni, ha látod rajta, hogy komolyan gondolja. Egy huszonéves fruskával semmi komolyat nem tudnék elképzelni már.


26/F

2017. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség! 25 vagyok, barátom 27 éves, és rajtunk kívül számtalan fiatal párt látok az utcán.

Nem csőlátással kéne közlekedni!

2017. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű nem a korod az oka amiért nem kellesz fiatal lányoknak, hanem rosszul nézel ki, vagy nem vagy elég érdekes/izgalmas személyiség, esetleg mindegyik egyszerre. A 40 feletti nő meg már annyira nem válogathat, lejjebb adja az igényeit. A fiatal csajok válogathatnak.
2017. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!