Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most éljem az életem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most éljem az életem, vagy majd 5-7 év múlva?

Figyelt kérdés
31.5 éves vagyok. Eddig otthon éltem, megspóroltam pár millió ft-ot, de csak egy új autóra tellett, illetve új tv-re, laptopra, mosógép, stb. Hitelmentes lakásra nem, így albérletbe költöztem. Segítségem nincs. Édesanyám marasztalt volna, hogy gyűjtsek még (átlag kereset) 3 évig 3-4 millió ft-ot és vehetek egy 7-8 milliós olcsóbb panellakást (vidék, kisváros). Mondta, hogy ráérek majd párt keresni 5-6 év múlva. De én úgy vagyok vele, hogy most vagyok még viszonylag fiatal, 6-7 év múlva már nem lesz ez sem. Most akarom élni az életem. Mi a véleményetek?
2017. ápr. 17. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most. Lehet 5 év múlva már a föld alatt leszel, mert meghalsz autóbalesetben. Az a biztos, ha most éled.
2017. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
PErsze ugye lehet mondani, a ,,te" életed, te döntöd el. De akkor is. Férfiként is ketyeg kicsit a biológiai óra, ha nem annyira, mint a nőknek. De eddig nem igazán éltem, ha volt párom is, nem tudtam hová vinni igazán. Édesanyám mindig ott volt, plusz 10 évvel fiatalabb tesóm is. Szóval kellett a magánélet már. Akár albérlet, akkor is más ez. Végre szabadnak érzem magam. H pedig 1-2-3 év múlva lesz újra párom, akkor merek majd rendes lakásba is beruházni, ketten könnyebb azért. Sajnos nem mindenki kap 300 ezer ft-ot, vagy örököl lakást, netán tehetősek a szülei (édesapám ráadásul 13 éve nem él). Így nehéz.
2017. ápr. 17. 18:38
 3/16 anonim ***** válasza:
most
2017. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hat igen akinek előbbre való dolog az életében, hogy elobb új autója legyen, mintsem lakás a feje fölött az megérdemli a sorsát es ne sajnáltassa itt magát, hogy erre arra nem telik! Ilyen mentalitással ne kezd kapcsolatba bele se most se később!
2017. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az új kocsot, tvt, laptopot én sem értem. Én eladnám mind és vennék egy lakást. Igaz 7-8 millióért max. garzon lakást talász, vagy olyat, amit nagyon fel kell újítani, még vidéken is
2017. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kisvárosban azért egy átlag panellakás nem kerül 10+ millióba legtöbbször.
2017. ápr. 17. 18:55
 7/16 A kérdező kommentje:
Kelet-Mo.
2017. ápr. 17. 18:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi Csongrád megyében élünk, itt kerül annyiba
2017. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálad 31,5 évesen mit jelent az életed élése????????
2017. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mit kellene jelentenie? Nem vagyok milliomos, nagyon családcentrikus.
2017. ápr. 17. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!