Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, előfordulhat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordulhat, hogy akár évek után szóltok egy visszautasitott barátnak, hogy mégis megpróbálhatjuk?

Figyelt kérdés
mert változtatok, mert rájöttetek hogy ilyen pasi kell nektek mégis
2017. ápr. 23. 11:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a ri bancokkal szokott ez előfordulni. Amikor már idősebbé válnak, és rájönnek hogy a menő cigiző piáló bulizó tetovált suli vagánya nem épp a legjobb apa alapanyag. Ilyenkor már kell nekik a rendes szerény csendes fiúból jól kereső férfivá vált emberke.
2017. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenkor kell flegmán elhajtani a faxba a riherongyot. Most hogy szétqratta magát a fél várossal kegyeskedik lealacsonyodni és visszatérni ahhoz akit régebben röhögve elutasított?
2017. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
előfordult. nem tudom, miért lenne ettől bárki ri---banc. akkor nem haladt egy irányba az életünk, más elképzeléseink voltak, azóta sok dolog változott.
2017. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
de most azt se tudjátok, lehet, a kérdező örülne ennek.
2017. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Azért az első baromira leírta, amit gondolok.

Egyébként velem volt már ilyen, hogy mondta a lány, hogy hát mégis, igaz, én sokat fogytam, és lehet emiatt is. Viszont valahogy nem tudtam elképzelni ezt az egészet. Oké, jobban nézek ki, fejlődtem minden szempontból, de akkor is basszus. Ha egyszer nem, akkor nem. Ott konkrétan rám mondott nemet, nemcsak a külsőmre, vagy egyéb dolgokra.

2017. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Állítólag igen, de valószínű hogy én ilyenkor elküldeném a bús 3,14csába, hogy szórakozon az apja szerszámával...
2017. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Barátra biztosan nem, barát az barát, az soha nem lesz potenciális pasi jelölt akitől bármit is akarhatnék. De volt már olyan, megbántam hogy visszautasítottam egy idegen férfit, mert azt gondoltam egy tahó sznob, aztán időközben kiderült tévesen ítéltem meg,soha nem adtam a tudatára.
2017. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult.



Több évről van szó, közben egy komoly kapcsolatom volt, szex csak abban a kapcsolatban és ismerkedni se sokakkal ismerkedtem az alatt a pár év alatt. Nem érzem magam r.bancnak.

Sok-sok dologban változtam, amitől akkor féltem, amikor visszautasítottam őt, azok leépültek bennem.



Arra viszont vigyázni kell, hogy ismerkedjetek meg, mielőtt kimondjátok, hogy megpróbáljátok mégis!

Mi csak bolondoztunk sokat együtt és pár közös program volt. Azt hittük, ismerjük egymást.

Összejöttünk, majd kiderült, hogy az életmód, az álmok és vágyak az életben, a heppek, a kedvelt szabadidős tevékenységek - ég és föld. :(

2017. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem. Akire barátként tekintek az barát marad nálam. :)
2017. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Volt ilyen exem is, aki 8 hónap után - közös ismerősön keresztül - felvetette, hogy mi lenne ha újra megpróbálnánk. Hát nem.
2017. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!