Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nyűg egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyűg egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra barátnőt,sőt lassan már feleségnek valót kéne keresnem,de úgy érzem hiába szeretnék egy lányt,akivel ha találkozóm vidám mosollyal üdvőzől,aki szeret,nem tudok lemondani pl a kockulásról,a bandázásokról,és úgy érzem nekem nyűg lenne más lelkét ápolni,tudom kicsit önzőn hangzik,még éretlen lennék ?
2017. ápr. 23. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked nem való a párkapcsolat.
2017. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

keresd meg a megfelelőt, aki hagyja, hogy tedd a saját dolgaidat is, de legyen meg a közös halmaz is, amikor együtt vagytok, közös programok...

egy kapcsolatra időt kell szánni, az egyének döntik el, hogy mennyi szánnak és mennyit igényelnek...


24F

2017. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi idős vagy? Ha még 35 alatti, akkor érthető hogy nem vágysz még rá túlzottan.
2017. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ápolni folyamatosan a másik lelkét? Persze, fontos meghallgatni a problémáit is, de alapvetően arról kéne szólnia, hogy felvillanyozzátok egymást és kb. kiugrotok a bőrötökből, mert együtt vagytok. Állíts prioritási sorrendet. Ha neked még bandázásra van szükséged, meg haverozásra, kockulásra, akkor ne akarj barátnőt, vagy ne olyat, aki ragaszkodó típus és sokszor szeretne veled lenni.
2017. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani teljesen a haverozásról meg a játékokról sem, de ha neked még ezek a legfontosabbak és úgy érzed, hogy egy nő akadályoznak hogy te MINDIG ezeket csinálhasd, akkor talán még nem való neked ilyesmi. Azért ha szeretsz valakit akkor nyilván vele (is) akarod tölteni az idődet, de ha egy kicsit sem vagy hajlandó a kompromisszumra, vagy nem szívesen, akkor nem fog tetszeni neki, és szerintem érthető.

A másik lelkét ápolni, ez tág fogalom. Ha a másikat bántja valami, rossz kedve van akármi, akkor szerintem a párját (ha férfi, ha nő) igenis kellene, hogy érdekelje, és meghallgassa.

2017. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!