Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ajánlotok milyen tanfolyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sombrero2017 kérdése:

Mit ajánlotok milyen tanfolyamra, közösségbe, sportos elfoglaltságra, klubokra (nem diszkó) érdemes járni ha lányokkal szeretne az ember ismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Konditerem, facen írhatsz, pl ismerősöd ismerősei közt lányokat keresgélsz, szórakozóhelyeken is lehet próbálkozni de ott nem olyan jók az esélyek, plusz társkereső. A sikered a stíluson és külsődön függ.
2017. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Turazas,tanctanfolyam
2017. ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem rég íratkoztam be capoeira edzésre. Az oktatón kívül két srác van az egész csoportban, a többi mind csaj.
2017. ápr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Menj el fodrasznak, ott tuti van csaj
2017. ápr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jógázni is mehetsz, zumbára, pszichológiai előadásokra.
2017. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nyelvtanfolyam, nyelvvizsgafelkészítő. Főként népszerűbb nyelviskoláknál. Pesten például a Katedra Nyelviskola tanfolyamai tele voltak mikor én voltam.
2017. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Tánctanfolyam az egyik legjobb lehetőség. Kezdő tanfolyamokon sok nő szokott lenni. Szerintem 30-40 százalékuk egyértelműen ismerkedni szeretne, az a fő motivációja.
2017. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen, ez az, amit mindig, mindenkinek ajánlok, ahelyett, hogy a Gyakorin siránkozna, vagy átkozódna a magányossága miatt.

A másik, hogy bátran ismerkedni kell azokkal a lányokkal, akik elsőre nem tűnnek vonzónak. Pár nap után, amikor megszokod a vonásait, rájössz, hogy van benne szépség, és ezek között a lányok között csodás párkapcsolati gyöngyszemekre lelhetsz. Ragaszkodóak, igyekvők és hálásak. Megjegyzem, hogy hanyatt fekve az arcvonások átalakulnak, kisimulnak. És most nem ironizálok!!

2017. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! S konkrétan melyik tánctanfolyamot ajánlanátok? Mondhattok példákat egyébre is!
2017. ápr. 29. 00:36
 10/17 anonim ***** válasza:

En hulàra és zumbàra jàrok, de szerintem a salsa es a bachata az példàul, amire gondoltak. Vàgj bele. Ha nem jössz össze senkivel, még akkor is sok barátnőt szerzel, akiknek tovàbbi baràtnős kapcsolatai vannak.

Én szoktam még gerinnctréningre is jàrni, ott is csak nők vannak. Ez meg meg ràadasul elég hasznos is, ha pl. ülömunkàd van, vagy fàjni szokott a hàtad/derekad.

2017. ápr. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!