Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya de jó személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya de jó személyiségű férfi szerencsésebb boldogabb párkapcsolatokban mint egy rossz személyiségű de nagyon helyes pasi?

Figyelt kérdés

Ismerek egy helyes jó pasit tényleg sorba állnak a nők nála de borzasztó ember így egy év után max minden nő elrohan tőle és emiatt lelkileg ki van mindig elhagyják.


Van haver tök csúnya szegény valóban hosszú évek mire talált valakit de azzal a lánnyal már 8 éve együtt van és boldog most jön a 2. Gyerek már


2017. máj. 4. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Fizetnek nektek, hogy naponta megkérdezettek.



Ja, és rengeteg a ronda paraszt, és a jóképű is lehet ertelmes kedves. Agyamat eldobom ezeken a kérdéseken.

2017. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Látom nem érted kérdésem.... Nyilván van sok rendes normális helyes jóképű pasi nem ezt mondtam hogy nincs hanem EGY ilyen felállásnál mi a helyzet....de látom kora reggel még értelmezési gondjaid vannak
2017. máj. 4. 07:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, lehet, hogy egy kevésbé jóképűbb férfinek nehezebb társat találni, de hiába jóképű valaki, ha éretlen, vállalhatatlan személyiségű, akkor nem fog sokáig tartani egy kapcsolata sem.
2017. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Kamu a kérdés. Egy csúnya férfinek nem lehet normális párkapcsolata, akármilyen jó a személyisége. Egy jó pasi pedig addig tartja meg a nőt, amíg nem támad kedve lecserélni, mert a nő bármit eltűr tőle.
2017. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Én nagyon nem ezt látom....amúgy jó provokálni?
2017. máj. 4. 07:46
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Te tudod, te provokálsz :)
2017. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel.....azzal hogy feltettem egy kérdést amit tapasztalok ismerőseim körében és te mindjárt megcáfolod hogy valótlant állítok....hogy jössz ehhez, ezt honnan veszed?
2017. máj. 4. 07:50
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

igen.

bizonyos nők túllátnak a külsőn, és éppen ha nem egy qvazimodo akkor simán üti a személyiség a küllemet.


én úgy érzem magam mint akit az első mondatodban írtál. külsőre oké, de fejben hatalmas problémáim vannak. És ezt megérzik a nők.

2017. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Magyar nyelven a kérdésed általános. Azt pedig helyesen válaszolják, hogy ez hol így van, hol meg nem. Gondolom, nem azt kérdezed, hogy az az egy példa, amit írsz, igaz-e?

Mire vagy kiváncsi?

2017. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Rossz külsejű ember nehezebben tud kapcsolatot kialakítani, rossz természetű meg nehezebben tud kapcsolatot megtartani.
2017. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!