Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar az, ha valaki "galamblelkű"?

Figyelt kérdés

Férfiakkal összefüggésben olvastam nemrég ezt a kifejezést, korábban még nem hallottam. Így látatlanban is a friendzone-ba száműzendő férfiakra gondolok, ha a szó jelentését próbálom megfejteni.


Ez alapvetően egy női tulajdonság és egy férfinál ciki? Hölgyek, mennyire kedvelitek a galamblelkű fiúkat, férfiakat? Vagy egy ilyennél a "férfi" szó használata eleve túlzás?



2017. máj. 10. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
De jó, a tutyimutyi mellett megérkezett a galamblelkű is.
2017. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Vagy egy ilyennél a "férfi" szó használata eleve túlzás?"


Aki szerint igen, az ne felejtse el hozzátenni, hogy a "nő" használata milyennél túlzás. Érdekelne (lehet, a feminácikat is).

2017. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Én például galamblelkű vagyok véleményem szerint mert ha le idiótáz a az idióta pitsa meg ütögetni kezd nem anyázom vissza meg képelem fel hanem lelépek.(Addig amíg nem csesz fel annyira,hogy újratervezzem a fenti gondolatmenetet)


Galamblelkű gondolom az akiben nincs szinte semmi rossz szándék.Például képes vagyok kimenteni a wc csészébe repült büdösbogarat és kiengedni az ablakon.De ez nem azt jelenti ,hogy velem bármit meg lehet tenni!

2017. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként parancsolj :


"galamblelkű" szinonimái:


jólelkű, melegszívű, lágyszívű, önzetlen, nemes, jóságos, jó, vajszívű, jóindulatú, nagylelkű, készséges, segítőkész, szíves, figyelmes, tapintatos, finom modorú, előzékeny, jóakaratú, jószívű, kedves, nobilis, kegyes, aranyos, emberi, gáláns, tiszta szívű, humánus, emberközeli, becsületes, emberszerető, udvarias, emberséges, aranyszívű

2017. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Galamblelkű pasik nagy része harminc éves korára is szűz marad. Ha van sok pénze, akkor esetleg valami rosszindulatú nő kihasználja, de attól még nem tekint rá férfiként, csak pénztárcaként.
2017. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 évesen kezdtem szexuális életet élni de kösz a kritikát. ;)
2017. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!