Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye azt belátjuk végre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye azt belátjuk végre, hogy nem a kisugárzás számit, hanem a külső?

Figyelt kérdés

tegnap bementem este a városba pesten, aztán jött egy csaj szembe a haverjaival és:


"berugtam, nem akarsz velünk inni?"


utána meg mentem az utcán és jöttek szembe nők ugyanugy mint ahogy máskor is, és olyan 1-2 mp-ig néztem rá és már mondta a csaj, hogy HELÓ


:OOO Ja és ezek olyan csajok voltak, akik nekem már nagyon kategorián felüliek, nem is dugtam még meg egy olyat se.


és a kisugárzásom ugyanugy nulla volt. Különösebben ki sem voltam öltözve.


Máskor meg ugyanezzel a kisugárzással volt, hogy be se engedtek szórakozóhelyre, mert "neked ilyen öngyilkos fejed van"


Amikor meg jól is érzem magam, akkor meg természetesen megintcsak nincsen semmi női érdeklődés.


2017. máj. 14. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Olyan ha megnézed nincs, hogy kisugárzás. Ez egy nem létező dolog, vagy hogy tudnád ezt definiálni? A külső és a ruházkodási/megjelenési stílus kombinációja.
2017. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
szerintem te már túlzottan be szeretnéd magadnak mesélni ezt a klisét. Nyugi nem lebeszélni akarlak, nyugodtan hidd csak ezt, nem leszel kevesebb tőle, de véleményem szerint a kisugárzás is számít, és a külső a legkevésbé. A ruha az többnyire a külsőhöz tartozik, a testbeszéd meg a hangszín tartozik a kisugárzáshoz szerintem.
2017. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jó én midnig ugyanugy csak vonszolom magam mint egy beteg légy, szóval...


bár mióta a pesten élek, fel kellett venni ezt a roma sietős gettó mozgást,mert másképp kinéznének.


de mivel nagyon gyenge testalkatom van, igy ez gyakorilatilag semmit sem ér...mármint az, hogy fenyegető testbeszéddel közlekedem.

2017. máj. 14. 18:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért van, hogy évekkel ezelőtt szinte ugyanúgy néztem ki, mint most, talán még többet is próbálkoztam nőknél és mégis jóval kevesebb sikerem volt? Illetve valamikor - kis túlzással - nagy ívben elkerül minden nő, máskor meg szinte rám másznak buliban?


A külsőm ugyanolyan, a viselkedésem ugyanolyan, egy dolog nem ugyanolyan, a hozzáállásom, az aktuális lelki állapotom, ami valahogy kisugárzik, hiszen pillanatok alatt megérzik.

2017. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezt csak te látod így. Lehet a lányok egyfajta domináns magatartásként látják és ezért tetszik nekik. Sok minden közrejátszhat. De ettől függetlenül tény, hogy egy ember nem valakinek a hajába szemébe vagy arcába lesz szerelmes, hanem abba az emberbe aki mindezek mögött van, amit kisugárzással tud leginkább szemléltetni idegenek felé, illetve későbbiekben a belsővel.
2017. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szogezzuk le Kerdezo,hogy te jol nezel ki,csak rossz helyen laksz. Szoval ,ha Pesten elnel,akkor mindig ez lenne.

Kategorian feluli nonek lennel a rabszolgaja? :D

N

2017. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen, most irtam le, hogy nekem tegnap is ugyanolyan rossz volt a belső állapotom, mint máskor.
2017. máj. 14. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:
részeg csajokkal minek foglalkozol? :D
2017. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a kisugárzás alatt energiákat értek. Nem mindegy ki milyen lelki és szellemi állapotban éli a mindennapjait mert az érzékenyebb emberek erre fogékonyak. Pl egy mosolygós, optimista, önmagát elfogadó illető tele van pozitív energiával ami (szerintem) érezhető. Ilyenek társaságában én is jobban érzem magam és vonzóbbak is számomra. Lehet a külső adottságai nem a legjobbak, de sokat dob rajta ha ilyen a személyisége. Míg aki folyton lehangolt, elégedetlen, mindenben a rosszat látja, erőszakos stb. tele van negatív energiákkal, az ilyeneknek taszítanak, nem jó érzés ha a közelemben vannak, "lehúznak" engem is. És hiába néz ki jól egy pasi külsőleg ha ilyen negatív akkor én menekülök tőle. De ez meg olyan hogy nem mindenki van minden nap, minden helyzetben ugyan abba a lelki állapotba. Szóval változhat. Nekem is jobb a kisugárzásom sztem mikor jó a kedvem mint amikor dúl bennem a harag. Hát mindegy, ez az én véleményem.
2017. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MolotovPunk ***** válasza:
Kisugárzás is nagyon számít,de ha külső is jó,vagy megfelelő az már plusz pont a lányoknál.
2017. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!