Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szerintetek mennyi az ideális korkülönbség nő és férfi között?

Figyelt kérdés
41 éves férfi vagyok, keresem a társamat, de nekem a fiatalabb nők (nem gyerekek!!) tetszenek. Nem a topmodellek, hanem normális, átlagos, kedves lányok. Én is 5-8 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál.Nem őszülök, nem kopaszodok, nem puhosodok. Normális válaszokat kérek!:)Köszönöm!

2017. máj. 16. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 0.
2017. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-5
2017. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5. Nekem fontos a gyerekvállalás, és szerintem ehhez szerencsésebb ha nem túl nagy a korkülönbség.
2017. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Az oké hogy fiatalabbnak nézel ki, de a fiatal nők 90% gyereket akar és nem egy 45 körülitől szeretnének szülni (azért írok 45-öt mert mire a gyerekig eljuttok az lesz kb 4 év). Ennek okai sztem egyértelműek. Én azt mondom max 10 év korkülönbség még oké. Persze mindig vannak kivételek és reménykedhetsz benne hogy egy fiatal húszonéves rádcuppan de kevés az esélye és annak még kevesebb hogy hosszú távon melletted is marad. Én azt mondom hogy a 30-as éveinek elején járó nők között keresgélj. 26/N
2017. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nőnél az életkorral is változhat.

20 évesen sokaknak vonzó akár egy 5-10 évvel idősebb, tapasztaltabb férfi, aztán 30 felett meg már inkább a hasonló korúakat választjuk.


39 éves nő vagyok és én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál, ápolt vagyok, mozgok, igényes vagyok, rendezettek a körülményeim, normális munkám van stb.


20 évesen nyilván más volt a preferenciám, mint most.

Az elmúlt 10 évben, az utolsó két párkapcsolatomban (köztük az egyik hosszú házasság) mindkét partnerem 3-4 évvel fiatalabb volt nálam. Pedig 20-26 éves korom között meg inkább a felfelé 5-6-8 év volt az átlagos.


Most egyedül vagyok és azt tapasztalom, hogy nagyjából a 30-50 közötti korosztálynak tetszem.

Sajnos igazad van abban, hogy sok 40, de inkább 45 feletti férfi már egyre kevésbé ad magára, a 30-35 közöttieket pedig én nem tudom annyira komolyan venni.


Tartós kapcsolatot keresek (szexpartnernek nyilván megfelelne egy 25 éves is, de nem ez a szintem), jelenleg az életkorom +/- 5 év nálam a határ első körben, de sokat számít természetesen a vonzódás, szimpátia, azok az emberi tulajdonságok, amiket nem lehet feltétlenül és egyenesen arányosan korhoz kötni.


Kérdés, hogy te milyen kapcsolatot keresel.

- szexkapcsolatra meg "barátság extrákkal"-ra nyilván neked is a 20-on éves korosztály lenne a nyerő

- családalapításra, viszonylag rövid időn belül házasság, közös gyermek vállalásra is inkább a max 30-33 évesekig bezárólag, igaz?

- ha meg már te is voltál házas, esetleg vannak is gyerekeid, akkor az egész borul és már nem számít sem a biológiai óra, sem az oltár és a gyűrű- akkor már csak az ember számít és szellemiekben, lelkiekben talán a korban hozzád közelebbállók fognak vonzani (ez van most nálam)


Nagyon ritkán láttam az életemben arra hosszútávon (!) pozitív példát, hogy 10 évnél nagyobb korkülönbséggel (mindegy, hogy a nő vagy a ffi javára) működtek volna a párkapcsolatok minden tekintetben.


Konkrétan milyen korosztályt preferálsz?

Mert nagyon nem mindegy, hogy magadnál 15-20 évvel fiatalabbakat keresnél vagy a hagyományosabb, "normálisabbnak" mondható, hozzád korban közelebb álló 30 felettieket.

2017. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hiába mondja bárki szerintem, hogy 2 az ideális, lehet az épp sz*r, vagy 15, ami lehet épp álom jó.

Nem kortól függ.


Most le leszek pontozva, és de 22 évvel idősebb férfiért élek-halok. :)

Amibe eleinte bele sem gondoltam, egyszerűen így alakult.

Ha valaki megkérdezné, hogy mégis mi az a korkülönbség amit ideálisnak tartok, akkor 7-10 évet mondanék.

2017. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
+/- 5 év.
2017. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam -4,+5 év.Nem jön be a nagy korkülönbség. Hozzád kb.35-36-tól illenek nők.

20/L

2017. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ideális, mert mindenki más.

Én saját részről azt tudom mondani, hogy min. 5 év, a 15 kb., ami nekem még belefér... vonzalomra több is lehet, de inkább nem kockáztatnám, hogy generációs szakadékok legyenek meg én még utazgatni, szórakozni akarjak, ő meg otthon nyöszörögjön (pl. párom keresztanyjáékat látom... pedig ott csak 15 év különbség van... szörnyű rájuk nézni, a nő tökre hozzáöregedett a férfihoz, de közben nincs jól, unatkozik, 10 évvel simán idősebbnek tűnik, mint amennyi, lehasznált, igénytelen lett...) mert ilyen 20 év korkülönbségeknél ilyen simán előfordulhat, én meg szeretek előre gondolkodni.


De olyan is van, aki nőként fiatalosabb, és simán jól működik egy 5-10 évvel fiatalabb férfival, van olyan ismerősöm is, aki 27 évesen állítja, hogy a legtöbb nála több, mint 3 évvel idősebb férfi egyszerűen már nem bírja úgy szusszal az életet, mint ő, ezért ő csak saját korában plusz 3 évben gondolkodik.


Ami még kérdés lehet: a kiszemelted akar-e gyereket. Ha igen, akkor is necces a dolog, mert simán megtörténhet az, még ha nem is vagy kövér, hogy jön egy szívinfarktus akár 10-15 év múlva, és nem éred meg a saját gyereked ballagását, és nem tudod segíteni őt elkezdeni a nagybetűs életet. Ezt meg sok nő nem meri bevállalni. Én ugyan nem akarok gyereket, de ha akarnék, akkor 10x meggondolnám, hogy nálam mennyi idővel idősebb férfival tegyem meg, mert láttam példát a barátaink között. Pasas 55 éves volt, a fia 10, amikor szívinfarktust kapott, pedig izmos, sportos, nem cigiző ember volt. Aztán ugye a nála 20 évvel fiatalabb neje is beijedt, és inkább elvált, mert akkor jött rá, hogyha rosszabbra fordul a dolog, akkor majd ő ápolhatja 40évesen, ereje teljében a magatehetetlen férjét. Amit, még ha erkölcsileg kétes lépés is volt, simán megértek.

2017. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mivel 41 éves vagy és 8 évveltűnsz fiatalabbnak a korodnál, válassz egy 41 évest aki szintén 8 évvel tűnik fiatalabbnak a koránál. Vagy pedig egy 30 évest ak 3 évvel idősebbnek tűnik a koránál. Vagy egy 43 évest aki 10 évvel fiatalabbnak tűnik a koránál. Vagy egy 20 éves aki 23 évvel idősebbnek tűnik a koránál. Vagy egy 33 évest aki pont ugyanannyi idősnek néz ki mint amennyi. Vagyis válassz egy olyat aki kb annyi idősnek néz ki mint te, és a személyi igazolványával pedig ne foglalkozz.
2019. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!