Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire hogy lehetek szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hogy lehetek szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Még az életbe nem jutottam el egy lánynál se addig hogy találkozzunk és csak hogy szűkitsem még egy ölelésig se jutottam el.

20/F



2017. máj. 17. 21:23
 1/3 Diavolino44 ***** válasza:

De most oszinten erre most milyen valaszt varsz?

Majd hirtelen jon a semmibol egy privat uzenet, hogy en ugy megolelnelek, es ugy orulnek ha utana taknyosra szop.tnal es uritenel a formas kis fingomba? Vagy valami ilyesmi?


Vizsgald meg a problemat miert nem volt meg csajod. Az alabbiak nem lehetnek kifogasok nincs eleg penzem, es nem nezek ki ugy mint Brad Pitt, mert ezeken nem tudsz valtoztatni. Bar mindket tulajdonsagon lehet dolgozni egy bizonyos szintig.

2017. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, hagyd abba a hisztit.

Másodszor, kezdj el azon gondolkodni, hogy milyen VALÓS ok miatt történhetett ez.

2017. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22 éves koromig én sem, úgyhogy még lehet esélyed később.
2017. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!