Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ember miért kerít ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért kerít ekkora feneket egy elutasításnak?

Figyelt kérdés
Látom itt is, meg az ismeretségi körömben, hogy sokan tragédiaként élik meg, ha visszautasítják őket. Főleg a srácokra jellemző, bár ez logikus hisz többségében ők kezdeményeznek. Ha egy ismeretlen nem ír vissza, vagy személyes ismerkedés esetén visszautasítják a másikat, sok ember úgy kezeli ezt mintha olyan siralmas dolog lenne ez, amikor nem tetszhet mindenki mindenkinek, de egy idő után úgy is jön olyan akivel minden stimmel. Ez elég önbizalomromboló lehet szerintem, ahelyett hogy vállat vonnának, majd jön másik. És fiú vagyok mielőtt nekem esnétek, hogy lányoknak könnyű. Utóbbi 1-2 évben én is egész sok visszautasítást kaptam, de soha nem idegesítettem fel magam rajta, szimplán lexartam. Ez nem provokáció akar lenni, tényleg érdekel.

2017. máj. 18. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
6 óra múlt 10 perccel.
2017. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

#1


Ős-bikini? :D :D


" Jó napot kívánok! 6 óra 30 perc. Második figyelmeztetés." (A születésnapi fűrész c. számban)


Kérdező:


Leginkább azért, mert aki nem próbálkozik be mindenkinél, az valószínűleg csak azokkal szeretne megismerkedni aki tényleg érdekli. Brutálisabban is élik meg az 1-1 elutasítást, mint a "mindenkinél próbálkozó" a hétszázötvenediket a hónapban.

2017. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

"Látom itt is, meg az ismeretségi körömben, hogy sokan tragédiaként élik meg, ha visszautasítják őket."


Azért mert kapcsolat függök és ez számukra olyan mint ha egy drogostól elvennéd a heroint.

Van egy kielégítetlenen szükségletük (a kapcsolat igénye) viszont ezt nem kapják meg ezért ez számukra maga a KATASZTRÓFA !


Ilyen típusú emberek. Ez nem jó v rossz csak egy tény.

2017. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Talán 1-1 visszautasítást nem kell tragédiaként megélni.. viszont amikor már százdszorra utasítanak vissza,akkor valhogy nem könnyű úgy hozzáállni a dolgokhoz,hogy majd a százegyedik sikerülni fog(nem rólam van szó,csak átérzem a másik mit élhet át,ahelyett hogy magas lóról beszélnék,mert nekem minden bejön)..
2017. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De ha engem elutasítanak százan, magamba nézek, megkérdezek haverokat, hogy mi ilyen taszító bennem.


Amúgy én sem értem. Lehet, hogy az ilyen embereknek az az alapbeállításuk, hogy ők mindenkinek kellenek.

2017. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert van aki hónapokig próbálkozik egyáltalán ahhoz, hogy elutasítsák, így az ő életében egyetlen elutasításnak is sokkal nagyobb jelentősége van, mint


- annak a férfinek, akinek gyakrabban összejön, mint nem, persze nem jelent sokat az elutasítás, jön majd másik, nem gond, talán már benne is van a kalapban, csak előbb ennél próbálkozott.

2017. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor fájdalmasabb az elutasítás, ha:

- nagyon szerette volna az ember a sikert, de nem jött össze

- már a sokadik volt

- olyan típus az illető, aki erőteljesebben éli meg az érzelmeket


"de egy idő után úgy is jön olyan akivel minden stimmel." - így pedig nem lehet az élethez hozzáállni, legalábbis ha logikusan és felelősségteljesen nézzük. Nem mindenki szarja le a világot.

2017. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert negatívak: egy kisgyerek is pofára esik több százszor, mire megtanul járni, mégsem lesz miatta depis, sőt sokszor még élvezi is a dolgot. Csak a nagy és komoly "felnőttek" csinálnak ebből problémát.
2017. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8-as: a kisgyerek VÉGÜL megtanul járni...


Én 2.5 éve mióta szétment egy nagyon hosszú kapcsolatom nem találok senkit, de még egy randiért is hónapokat küzdök.


És még a szerencsések közé tartozom, mert összesen több mint 10 évet töltöttem 2 párkapcsolatban.


De mit csináljon az az "ezredszer eleső kisgyerek", aki 30+ évesen ott áll, hogy még szűz, vagy akinek 15 éve mióta leérettségizett nem volt semmilyen párkapcsolata, és előtte is csak 2 gimis járogatás.


Nekik is mondhatod, hogy ne legyenek depressziósok, mert a gyerek is 1000x feláll, és még élvezi is, de felnőttből csak egy pszichopata kel fel a 10. pofon után is, egy normális ember inkább a földön marad, és megadja magát.

2017. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a "normális" egyenlő az egóssal, akkor igen. Ha 1000x próbálkozol bármivel (és ki is értékeled magadban az eredményt, nem csak fejjel mész a falnak), kizárt, hogy ne érj el sikert. Érdekes, pl. egy zenészt sem zavarja, ha gyakorlás közben félrefog egy hangot - tudja, hogy a siker útja "kudarcokkal" van kikövezve és minél többet hibázik, idővel annál jobb lesz.
2017. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!