Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maffiózó alfahím pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maffiózó alfahím pasik miért ismerkednek már a társkereső oldalakon is?

Figyelt kérdés

Miért nem elég neki a diszkó, meg kocsmák többsége, ahol általában az időt múlatják?

Miért nem hagyják meg az átlagos pasiknak a lehetőséget hogy ők is jó nőkhöz jussanak az ismerkedős oldalakon?

Ő miattuk van az hogy eltorzult a csajok értékrendje, és azért mert pár ilyen pasi ír a jobban kinéző csajoknak az ilyen oldalakon, mindjárt azt is hiszik, hogy nekik csak ez jár?

Az oldal miért nem szűri az olyan tagokat, akik feltűnően luxuskocsikkal és luxusházaik fényképeivel hódítanak ezeken a társkereső oldalakon?



#nemleszcsajunkhaezígymegytovább
2017. máj. 18. 22:52
1 2
 1/20 Heart of Darkness ***** válasza:
84%

"Miért nem hagyják meg az átlagos pasiknak a lehetőséget hogy ők is jó nőkhöz jussanak az ismerkedős oldalakon? "


A kettőnek igazán semmi köze egymáshoz.


"Ő miattuk van az hogy eltorzult a csajok értékrendje,"


Itt egyedül a te értékrended az eltorzult.



"Az oldal miért nem szűri az olyan tagokat, akik feltűnően luxuskocsikkal és luxusházaik fényképeivel hódítanak ezeken a társkereső oldalakon?"


Majd ha valahol lesz ilyen munkaköri pozíció, akkor jelentkezhetsz rá.

2017. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ahelyett, hogy mások sikere miatt vagy irigy és dühös, talán dolgozz magadon azért, hogy az általad emlegetett jó nők ne csak azért akarjanak veled lenni, mert nincs jobb.
2017. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Manapság a diszkóban és kocsmákban a már meglévő ismerősökkel lehet csak összejönni sajnos. Ez igaz a maffiózókra is. Új csajt ők is csak a társkeresőről tudnak szerezni.
2017. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Napi 12 órát melózok.

De nyugdíjas koromra sem lesz hitelmentes lakásom, se kocsim.

A normális dolgozó pasikat az ilyenek miatt nem veszik észre a nők.

2017. máj. 18. 22:59
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Miért kelle korlátozni azt, hogy ki, hol ismerkedik?

Ha ki is zárnák a maffiózókat, veled akkor sem jönnének össze.

2017. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Pedig én egy becsületes, normális értékrenddel rendelkező tanult ember vagyok.

Főiskolát is végeztem, most a gyárban dolgozom, hogy legyen elég pénzem egy pesti szoba kibérlésére.

De közben élni is kell, rezsit fizetni otthon,meg enni, és így elég lassan jön össze a pénz.

2017. máj. 18. 23:01
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Tanulj valami normális szakmát akkor, hogy ne kelljen ennyit gürcölnöd a semmiért. :) Nem "bezzeg én"-ezésből, hanem biztatásként írom, hogy apám ugyanennyit dolgozik, mellette viszont programozni tanul, mert nem akar belegebedni a fizikai munkába. 50 éves.
2017. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"hogy apám ugyanennyit dolgozik, mellette viszont programozni tanul, mert nem akar belegebedni a fizikai munkába. 50 éves."


Ez még viccnek is rossz volt, szerintem te sem hiszed el, csak ide írtad, hogy polgárpukkassz engem.

2017. máj. 18. 23:03
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen stílussal ha össze is jönnél egy nővel nem sokáig lenne veled. Hogy miért? Mert a stílus maga az ember, jelen esetben a nyavajgás,amit nem sokáig tolerálnak.
2017. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Ha tisztességesen akarsz pénzt keresni csajozáshoz, akkor menjél Angliába. Magyarországon a tisztességes munkát még nem becsüli senki, a maffiózók a menők csajozásban is.
2017. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!