Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon egy személyes találkozóra hívni egy lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Látásbòl ismerjük egymást, de soha nem beszéltünk.Tudom róla, hogy egyedülálló.Ha alig találkozunk, érdemes Facebookon kapcsolatba lépni vele?

Fiúk!/Férfiak! Ti mernétek így kedvezményezni vagy túl tolakodónak gondoljátok?

Lányok!/Nők!-Mit gondoltok , ha egy férfi ily módon szeretne kapcsolatba lépni veletek?

A valaszokat előre is köszönöm!

21/F



#randi #Facebook Találkozó Párkapcsolat
2017. máj. 18. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha látásból ismersz valakit, honnan tudod a nevét? Én nem vennék fel senkit, ha nem ismerem őt. Akár személyesen, akár virtuálisan.
2017. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy teljesen véletlen Facebook keresés alapján találtam rà
2017. máj. 18. 23:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, engem így talált meg nem rég egy srác és azóta ismerkedünk. :)
2017. máj. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom :)
2017. máj. 18. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
De mi a szöveg? Mármint hogy nyersz Facebookon? :D Én is hasonló cipőben vagyok, csak azért kérdezem. Azért nagyon nem mindegy, hogy mit írsz neki, hogy találkozni is akarjon... help! :D
2017. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eaetleg leírod hogy szimpatikusak találod és közelebbről is szeretnéd megismerni.
2017. máj. 18. 23:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam el kezdett kérdezgetni rólam , de abszolút nem ilyen nagyon rámenősen csak úgy diszkréten, nagyon kedves volt. :)
2017. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, egyszerűbb inkább úgy kezdeni, hogy láttalak xy helyen.Mióta jársz ide... stb.Túl őszinte és egyenes ember vagyok :(
2017. máj. 19. 00:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Az sose baj, hidd el, ha olyan akkor értékelni fogja. Én is értékeltem az őszinteségét.
2017. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!