Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy egy nő csak 20-30 éves kor között kelendő annyira?

Figyelt kérdés

Sok huszonéves pasi hisztizik, mert sikertelen a társkeresésben, és folyton folyvást, nem győzik hangoztatni, hogy a nőknek milyen könnyű. De abba miért nem gondolnak bele, hogy a nőknek is csak pár évig tart ez az átmeneti kelendő állapot. Egy 30 fölötti és/vagy gyerekes nő, már tényleg senkinek sem kell, legfeljebb szexre, míg egy férfi gyakorlatilag élete végig piacképes lehet a nőknél.

Akkor így már mégis csak igazságos a helyzet?


2017. máj. 19. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én most nem megyek bele egy femináci, meg nőgyűlölő harcba (ami majd válaszokban lesz), viszont az, hogy egy 30 feletti nő nem kell senkinek, az egyszerűen nem igaz. Nem egyszer láttam már olyat, hogy egy 30 év feletti anyuka, miután elvált, nagyon könnyen talált magának párt, hiszen most szép vagy nem szép kimondani, a szép nő, ha foglalkozik magával, akkor szép lesz 30,40, de még 50 évesen is. Viszont ehhez kell a kisugrázás, kell egy életút, és kell egy természet. Azt el tudom képzelni, hogy a szexuális életüket 15 évesen kezdő kislányok majd 30+ felett kiélt, elhasznált, kiégett nők lesznek, akik a kutyának se kellenek. Viszont a mai 30 évesekre ilyet egy szóval nem mondanék, rengetegszer látom baromi csinos nőt, akivel én, 24 évesen is bármikor összejönnék, és nem csak szexre. F
2017. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy öreglány?
2017. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Hülyeség. Nekem több 30on felüli nőismerősöm van, akik élvezik az életet.

Nem a férfiak, nem életük végig piacképesek, sőőőőt ott is jön az őszülés, kopaszodás, sörhas hamar. A férfinak sem tesz jót az idő ne hazudjunk.

2017. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
33 éves és nincs gyerekem. De a velem egykorú férfiak szemében már lassan egy öregasszony vagyok. Mind a húszas éveik elején járó csajok után érdeklődnek.
2017. máj. 19. 12:31
 5/18 A kérdező kommentje:
Már csak úgy vannak velem, ha nincs ló, jó a szamár is egy szexre. De persze ez meg így nekem nem jó.
2017. máj. 19. 12:32
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

30evesen ket gyerekkel lettem elvalt,volt sok,aki parkapcsolata mellett szeretett volna szexkapcsot velem es voltak akik komolyan gondoltak.Ugyanugy,ahogyan 20onevesen is tobbfele szandekkal ismerkedtek velem a ferfiak.Semmi nem valtozott,max a szabadidom kevesebb.


Az eletrevalosag nem kor-es nemfuggo!

2017. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Felfogás kérdése. Van megkeseredett huszonéves (mindkét nemben) és van bűbájos 30 fölötti hölgy, akár pörgős anyuka, aki nem csak jó társaság (és még bőven jó nő), hanem le is tett már valamit az asztalra.:) Szerintem ez a kisugárzáson múlik. Ha valaki elkönyveli magát vén vesztesnek, akkor 25 évesen is az lesz. Rengeteg ismerősöm igazolja. Viszont a kort el kell fogadni. A Madonna-effekt sem jobb, mikor "hölgy" helyett még mindig partyribi akar valaki lenni. Viselkedjen úgy, ahogy az a karakteréhez (és ahhoz, akinek a figyelmét fel akarja kelteni) illik.
2017. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom finoman fogalmazni, bocsi.

De ha te 30 felett még szingli vagy és gyerektelen, akkor 30 alatt sem voltál sikeres a pártalálásban. Elvégre akkor most házas lennél, két gyerekkel. Erről ennyit...


Vannak emberek, akik könnyen tudnak ismerkedni, mert olyan a személyiségük, a kisugárzásuk. Még csak azt sem állítom, hogy csupa görög félisten és bombanő, mert ez nem feltétlenül a külsőtől függ. Lehet egy szép férfi vagy nő is olyan, aki párkapcsolatra nem kell senkinek (csak szexre), és egy átlagos vagy csúnyácska is lehet olyan típus, aki könnyen kialakít kapcsolatot.


Ez alapvetően a korral nem változik, tehát azok, akik a fiatal éveikben szerencsétlenkednek, és semmi se jön össze, ezt valószínűleg viszik magukkal egy életen át. Ettől még lehet szerencséje, és belefut valakibe, aki felszedi.

Ugyanis párt találni nagyban szerencse kérdése is.


Másrészt: igen, aki össze akar jönni veled, az meg akar dugni. Mi ebben a meglepő? Nem úgy kell hozzáállni a kérdéshez, mint a ki a fa.szt csak szalvétával fogja meg, és sírva hagyja magát dugni. Nem szüzességét féltő 14 éves kislány vagy, a jóisten szerelmére!

Felnőtt nőként én érezném magam hül.yén, ha három hónap randizás után kiderül, hogy az ágyban nem illünk össze, én meg itt pazarlom a drága életemet. Nem azt mondom, hogy bárkivel az első randin, az első bokorban! De ha én is kívánom, akkor miért ne? Kárt már nem tesz bennem ;) nincs mit megbánnom akkor se, ha ennyi volt. Nem kell ezt úgy felfogni, mint a középkorban.

Egyébként meglepően sok komoly kapcsolat (sőt házasság!) kezdődik úgy, hogy nem akarnak egymástól mást, csak egy kis szexet. Aztán valahogy rájönnek, hogy jé, hát mi egymásba szerettünk!


Sajnos elég sok ismerősöm elvált 30 felett, én is, nehogy kimaradjak a sorból. Nem ismerek olyat, aki két évnél tovább egyedül maradt, ő is inkább azért, mert ki kellett hevernie a csalódást, és nem is akart férfit maga mellé, még csak szexre sem.


Attól, hogy neked nem jön össze, még nem kell általános jelenségként beszélni arról, hogy X éves kor fölött már ássa el magát egy nő.

A 40 az új 30! És tényleg! A kozmetikusnál, fodrásznál meg a konditeremben olyan bombázó 30-as anyukák vannak, hogy csak irigykedek. De nagyon sok 40-es is úgy néz ki, hogy azt a 20 évesek megirigyelhetnék! Forognak utánuk a férfiak.


Nem kell elhagyni magad, az a titka!

És nem kell a genetikával meg a plasztikával takarózni, mert nem hiszem el, hogy minden második nő azért néz ki évekkel fiatalabbnak!

2017. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy 20-30 között a legkelendőbb a nők többsége, és a férfiak jó része (nem az összes, és nem is feltétlenül a többség!) kortól függetlenül csak az ilyen korú nőkre hajt (vagy hajtana a tinikre is, ha nem lenne illegális). És akkor csodálkozik sok pasas, aki ide ír, hogy miért ilyen felszínesek a nők, ő most 48 éves, annyira nincs lerobbanva, és nem kell a huszonéves csinos!!, vékony!!! nőknek :D.


De nem minden férfi ilyen. Van, aki kifejezetten az érettebb nőket szereti (és nem, most nem a szexre gondolok), van, akinek a külső és/vagy a személyiség jobban számít, mint a kor.

Nyilván nehezebb egy '30-as nőnek párt találni, mint egy huszonévesnek, főleg, ha gyerek is van. De nem lehetetlen (csak nem olyan baromi egyszerű, mint ahogy sokan beállítják).

2017. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha ilyen tapasztalataid vannak. Én 32 vagyok, és épp ellenkezőleg látom a helyzetet.
2017. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!