Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrányosan indulok társkeresésben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok éppen átlagos. Főleg a munkám és a tanulmányaim miatt. Úgy vettem észre, hogy nagy átlagban férfiak félhetnek tőlem vagy azt hiszik, hogy én milyen okos vagyok és ők meg hülyék. Közbe pedig nem, csak én ezt végeztem, amaz meg tök mást, amit össze se lehet hasonlítani.


Lényeg annyi, hogy 4. éve vagyok ugyan azon a helyen(kis városi kórház diagnosztikai részlegén vagyok asszisztens)és mivel nem volt különösebben jobb dolgom unalmamban beiratkoztam egy Bsc-s képzésre, hogy jobb legyen a fizum, ne unatkozzak és később több mindent csinálhassak mint most.

Na már most a suli kicsit túlzásba esik ami a képzést illeti, mert kezdem úgy érezni, hogy atomfizikusokat és vegyészeket akarnak belőlünk kinevelni(szigorlat is van fizikából és kémiából szakiránytól függően).


Ami a kérdést ihlette az az, hogy a napokban az okmányirodában elkezdtem beszélgetni egy sráccal és ugye voltak a szokásos sablon kérdések, hogy mit csinálsz stb én meg elmeséltem, hogy hogy telik egy átlagos vagy kevésbé átlagos napom, milyen a suli meg ilyenek. Szerintem megijedt.


Meg úgy általánosságban, ha valaki teljesen más területen van, annak marhára nem az az átlagos, hogy meghalnak előtte vagy elmesélem, hogy jött egy beteg, akinek valami miatt kilyukadt a bele vagy felfedeztem valamilyen eltérést. Nálam ez az átlagos nap. Úgy érzem, hogy ezzel nem igazán tudnak azonosulni, pedig biztos máshol is vannak dolgok csak nem épp ilyenek.


Nemsokára azért én is betöltöm a 25-öt és fiatalabb sem leszek és már eléggé félek, hogy emiatt esetleg nem lesz soha normális családom.


Egyébként normál hétköznapi létben nem gondolnám, hogy baj lenne velem. Anya hál istennek nem nevelt hülyepcsának.

Régebben sokat ismerkedtem, de az utóbbi pár évben már nem erőltetem. Úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz.


Az okmányirodás sráccal is meg lett beszélve egy találkozó jövőhétre, de már ahhoz se fűzök sok reményt. Pedig tök aranyos volt.


2017. máj. 19. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aki fél az eleve hülye lehet, mert egy értelmes férfit nem izgat, ha egy nő "okosabb".
2017. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön az összes orvosi esetet ecsetelned az első alkalommal ha találkozol valakivel.

Az a fontos,hogy önmagad add, és az emberi oldaladat ismerje meg, amihez természetesen hozzátartozik a végzettséged, foglalkozásod is.



Biztos az értelmiségi rétegből keresel társat magadnak. A Te generációdnál már szinte természetes a diploma, sőt, egy jól fizető állás is.


Biztos fogsz olyat találni aki a maga területén legalább annyira okos, értelmes, és egyébként kiváló emberi tulajdonságai is vannak.


A halotti szemlét és az operációk részleteit pedig hagyd későbbre, vagy tárgyald meg egy kollégáddal.

2017. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenki munkájában vannak érdekes, és kevésbé érdekes részek.


Nem hiszem, hogy egy normális férfit bármi ilyesmi elriasztani, a legdurvább részeket meg nem feltétlen kell elmesélni

2017. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki akkor egyértelműen nő vagy és 25 éves. Hát a helyedben nem aggódnék még, mert sok van még neked hátra a vonzalmi fázisodból. Nem azt mondom, hogy ezzel az okmányirodás csávóval már egyből gyere össze, lesz sok jobb is a kínálaton. De amit mondani akarok, hogy most már azért cselekedj. Nőként ideje elkezdeni a randiszezont 25 évesen, mert már 35 éven nehezebb lesz, meg már a biológiai órája is véges egy nőnek, egy férfinak meg végtelen.

Nem hiszem el, hogy ilyen tudatlan buta vagy, bármelyik pasinak kellenél ebben a korban. Ne legyél már ilyen szerencsétlen :)

Oké, hogy ilyen idősen a pasik még sikertelenek, de nőként ilyenkor a legnagyobb sikereidet kéne aratnod, mert mindent alád tennének a férfiak, ha hagynád..

2017. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem indulsz hátrányosan, hiszen meg van beszélve találka. :) Próbáld ezt félretenni, és mással foglalkozni a randik során, aztán ha jól alakul, akkor pár alkalom után szóba hozni, hogy te így látod, és nem szeretnéd, ha emiatt kellemetlenül érezné magát.

Mit tanul, vagy dolgozik az illető, ha szabad tudni?

2017. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Annyit hozzátennék, hogy nálam már csak az az alap, hogy ne legyenek ferde hajlamai, ne legyen pszichésen beteg meg ilyenek. Egy egészséges lelkületű lehetőleg igazi férfit szeretnék magamnak(már amennyire lehet így fogalmazni). Ne legyen páwa se. A férfiasságba az is beletartozik, hogy ne navalyogjon, ha füvet kell nyírnia vagy fel kéne fúrni egy polcot ne adj1 isten falat akarok festeni és nem tud a melóhoz hozzászagolni se(meg tudnám csinálni egyedül is, de azért jó lenne, ha nem lenne ufó ezekhez a dolgokhoz is).


Ami a fizut illeti, hát nincsenek nagy elvárásaim. Max amiatt fontos, hogy ha összeköltözünk stb azért elég legyen fizetésnapig és esetleg néha, ha spórolunk férjen bele 1-2 extra pl egy nyaralás.


Egyébként nekem soha nem volt sikerem. Az első igazi pasim teljesen kicsinált, a másodiknál ott nem igazán egyezett a jövőképünk és amiatt váltunk el. A harmadik srác meg pszichésen nem volt teljesen a toppon és az ő depressziója miatt én is depis lettem aztán meg már semmi se volt jó és inkább külön folytattuk. A többiek meg csak egy alkalomra akartak.

2017. máj. 19. 18:17
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Azért megvannak itt is az igények. Ezért nem találsz pasit.

-Legyen igazi férfi (magyarul legyen nagyon jóképű, izmos, keressen nettó 400 ezret legalább)

-Ne undorodjon a fizikai munkától (szóval még ezt is tőle várod el, nem elég hogy megszerzi a jóléti anyagi javakat, még minden alja munkát is ő végezzen, és mindenhez értsen is, tehát nem jó ha esetenként szakembert hív, akit jól megfizet, mert hát milyen férfi az ilyen)


Továbbiakban azt is olvasom, hogy neked már jó sok pasid volt, csak egyik azért nem volt jó másik azért. Valamelyik ilyen volt azért nem kellett, másik meg depressziós volt (ahelyett hogy megpróbáltál volna segíteni rajta) eldobtad, mert neked ilyen férfi nem kell, csak a jó kell egy kapcsolatból, ha a párod bajban van akkor egyből lapát.

Ha ilyen vagy, akkor ne is csodálkozz, hogy nem vesz komolyan senki. Majd téged is el fog dobni a pasi, ha már nem leszel fiatal és feszes, és ne adj isten megereszkednek a melleid 1-2 gyerek és szoptatás után.

Ha te nem vagy hajlandó kitartani senki mellett, ha valami negatív dolog van vele kapcsoltban, akkor ne várd, hogy melletted majd ki fog tartani valaki is. Egyből megy a fiatalabb, szebb nőre. És hozzáteszem, jogosan.

2017. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es: csak a te képzeletedben igazi férfi az aki nagyon jóképű, izmos és nettó 400 a fizuja.

Másrészt ha már egyszer férfi ne csak a tökét vakargassa otthon.

Az, hogy elmegy dolgozni nem jelenti azt, hogy utána nem csinál semmit. Én is hazamegyek és takarítok meg tanulok ha kell. Nem olyan megterhelő ám. Véleményem szerint meg szakember olyan dolgokhoz kell, amit én/mi már nem tudunk megcsinálni.

Pl szoktam otthon magamnak hajat festeni, most azért nem megyek fodrászhoz és nem fizetek ki 10 ezer ft-ot hogy ugyanazt megcsinálja amit otthon én is megtudok.


A kapcsolataimról annyit, hogy nyilván nem maradok olyanban amiben nem érzem már jól magam. Ami a depresszióst illeti több mint 1 évig voltunk együtt és semmi változás nem történt. Közös megegyezéssel hoztuk meg a döntést. Kitartottam amíg bírtam, de a végtelenségig nem lehet. Főleg úgy, hogy ő csak várta a csodát és semmit se tett, hiába mondtam neki, hogy kezdjen magával valamit.

2017. máj. 19. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak röviden mondd. Hogy pl. az egészségügyben dogozom. UH-asszisztens vagyok. Laboráns vagyok stb.

Nagyon sokat dolgozom, de ennek célja van; mást is szeretnék elérni. Agyontanultatott nőként nehéz másról beszélni, de meg kell próbálni.

Szerintem a sráccal sem rontottál el semmit.

Nem biztos, hogy megijesztette vagy undorította. Az is lehet, csak meglepődött, hogy hogy lehet egy nőt ilyen szakmára adni. És ez nem feltétlen rossz tőle, lehet becsülni fog ezért, de ennek tőle kell elindulnia.

Miért írod, hogy nem fűzöl a találkozóhoz sok reményt?

Őrá koncentrálj, a szerelemre, az emberre. Tudd félretenni a mégolyan jó, vagy rossz sorsodat.

Azzal mit akarsz mondani, hogy anyud nem nevelt hülyepnak?

Én sem tartalak annak, ne értsd félre. Azt mondta, hogy aki nem tanul, vagy nem lesz felső egészségügyis, az az?

2017. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"az egészségügyben dogozom. UH-asszisztens vagyok. Laboráns vagyok"

"Agyontanultatott nőként nehéz másról beszéni"


Uhhh.. ez nagyon erős válasz volt. Nekem megviselte a lelkivilágom. A pasid pénzén élsz, igaz? :D

2017. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!