Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves srácként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves srácként hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy elvárásaim... Igazából csak annyi hogy ne buli/plazacica legyen, legyenek céljai és lelkileg legyen stabil.


Átlagos kinézetű vagyok, volt is már kapcsolatom, de valahogy mindig bevonzottam az elvárásaim ellentétét, volt olyan kapcsolatom ahol a "hölgy" találkozni nem akart ("rossz hangulatom van" indokkal 1 hónapig), de a szakításra öngyilkos akart lenni... Ilyeneket szeretném elkerülni.



2017. máj. 19. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
munka, iskola
2017. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég szegényes volt a felhozatal. :-) Két szélsőség.
2017. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

itt, irogass priviket

mondjuk nekem :)


62f

2017. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A strandon vagy a Balaton partján. Ezek szerintem, jó helyek. Remélem tudtam picit segíteni.
2017. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belváros. Sok a szép csaj.
2017. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol 21 vagy 23 éves srácként is.
2017. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönök minden válasz, ami érdemben hozzátett a kérdés megválaszolásához.


Belvárost kifejtenéd egy kicsit? Egyetemi városban élek, sok a fiatal (és az ember is), de számomra úgy tűnik mindenki rohan például egy hétfő délután...

2017. máj. 22. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Belváros: kávézó, pláza, étterem, butik, vagy egyszerűen egy padon, a buszon, bárhol.
2017. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!