Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért majd mindig a mérnököket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért majd mindig a mérnököket preferálják a nők? Ha adott két ember, egyik férfi pl villanyszerelő, másik mérnök, azt fogja választani ösztönösen a nő. Itt minden nő azt írja, nem lényeg a pénz, csak megéljenek. Akkor miért így választanak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 08:10
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok se politikus, se tehetős vállalkozó, mérnök, akkor 30 évesen ne is álmodozzak már nőkről? Váltsak szakmát, területet? Szerezzek másik diplomát? 30 évesen menjek levelező mérnöki képzésre, akkor is, ha nincs hozzá kvalitásom és vért-verejtékkel végezzem el kínkeservesen, mert a nőknek szinte csak mérnök kell? Vagy maradjak egyedül, de büszkeséggel, hogy nem álltam be a sorba és lettem olyan pénzkereső lehúzható ember, akit a nők emberszámba vesznek?
2017. máj. 20. 08:13
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

Miért majd mindig a jegyzőkönyvvezetőket preferálják a férfiak? Ha adott két ember, az egyik műkörmös-fodrász, a másik jegyzőkönyvvezető, azt fogja választani ösztönösen a férfi. Itt minden férfi azt írja, nem lényeg a pénz, csak megéljenek. Akkor miért így választanak?


(Istenem...early weekend-facepalm.)


F

2017. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A debreceni egyetem levelezős gépészmérnöki karán két olyan buta ismerősöm szerzett pár hónapja levelezőn bsc diplomát, és máris egész jó munkahelyen találták magukat, 270-et keresnek rögtön kézbe. Én ehhez sehol sem vagyok.
2017. máj. 20. 08:16
 4/32 A kérdező kommentje:
2. Ez butaság. Nem az alapján választok. Volt már nekem szinte munkanélküli papnő is a párom 2 évig. Nem zavart, hogy nincs munkája, csak alkalmilag tartott heti 1 szer gyülekezetben előadást. De okos volt, jó ember.
2017. máj. 20. 08:18
 5/32 anonim ***** válasza:
11%

Mert annak kevésbé lesz piszkos a keze, kevesebbet kell rá mosni ( bár a gépbe dobni a ruhát-nagy erőfeszítés egy szobapitának ), jobban lehet mutogatni a "igaz ismerősei" közt:DDDD....aztán, majd válnak idővel és a ráncos bocskor a szerelőnek sem kell;)


Sokszor viszont butább emberek e mérnökök, mint egy villanyszerelő, így legalább jó nagy számlákat lehet írni nekik és kifosztani őket:DDD


Addig nem lényeg a nőknek a pénz, ameddig van-lesz számukra;)

2017. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

de irigynek tetszik lenni!


1. rendkívül ostoba, amit írsz! rengeteg csaj van, aki nem mérnökkel jár, pl. én sem.


2. soha nem gondolok úgy a mérnökökre, hogy na, ők aztán a társadalom csúcsa.

ha egy srác 3 nyelven beszél, olvasott és jó a helyesírása, előbb levesz a lábamról, mint a mérnöki diplomájával.


3. van saját keresetem, ahogy rengeteg nőnek, a legtöbb nő dolgozik, és nem szorulunk rá, h. vki. eltartson.


4. ilyen megkeseredett, irigy és ostoba felfogással soha a büdös életbe nem lesz nőd, és hidd el, ez nem azon múlik, h. nem vagy mérnök... szerintem egyéb hiányosságaid vannak.

2017. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésed egy állítás, aminek nincsen bizonyítéka. A csúnya gazdag férfiak szerint minden nő a jóképűt választja, az alacsony férfiak szerint kettő közül minden nő a magasabbat választja, a cingár fiúk szerint minden nő a kigyúrtat választja....

Aztán a nők többsége mégsem kigyúrt, magas, jóképű mérnökökkel randizik. És nemcsak azért, mert ezekből kevés van. A valóság az, hogy egy embert ezek a dolgok (foglalkozás, magasság stb) nem jellemeznek. Attól még lehet eszméletlenül sikeres, jófej és intelligens valaki hogy villanyszerelő, vagy 170 cm magas. És lehet egy mérnők egy alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező, nem szexi ember.

Nem a foglalkozás, magasság és ilyenek szerint választ a nők többsége, hanem találkozunk valakivel és megmozdul bennünk valami. Vonzalom van. Kölcsönös. Szeretjük, ha egy férfi igazi férfi. Lehet, hogy egy sikeres embernek alapból nagyobb az önbizalma, férfiasabb a kisugárzása, ezt nem vonom kétségbe, hiszen az életünkben a dolgok hatnak egymásra....de azért a gyári melósoktól kezdve az asztloson át az autószerelőig mindenkinek vannak barátnői. Nem hiszem, hogy azok a lányok mind a mérnököknél állnak sorba...

2017. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom kötöttetek szoros barátságot az iróniával az elmúlt 30 évben, szóval akkor írok egy olyan választ is, ami számodra is értelmezhető.

Nyilván egy nőnek kevésbé vonzó az, ha kijön hozzá Imre, a villanyszerelő, és Józsival, a segédjével órákig azon röhögcsélnek, hogy mennyire bebäsztak a hétvégén és legközelebb melyik kocsmát próbálják ki.

Az viszont már inkább, hogy látja, hogy a diplomás mérnök ismerősei milyen környezetben dolgoznak, és ennek a munkának köszönhetően még úgy is elég magas életszínvonalat tudnak maguknak biztosítani, ha apu nem vette meg nekik a várost. Az önállóság pedig vonzza a nőket.

Természetesen nem minden villanyszerelő proli, és nem minden mérnök a világ csodája, de általánosságban elmondható, hogy villanyszerelőnek az megy, akinek nehéz az egyetem, a mérnökök pedig nagyobb eséllyel intelligensek.


(#2 - nem vagyok mérnök)

2017. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

*Gondolom nem kötöttetek


(bocsi, még mindig nem vettem ki az arcom a tenyeremből - #2)

2017. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
A magas végzettség nem feltétlenül azért vonzó egy nőnek, merthogy mennyi fizut kapsz. Egy nagyon jó villanyszerelő is kereshet úgy, mint egy közepes mérnök, csak sokat kell melóznia, hogy felépítsen egy állandó ügyfélkört, ott megcsinálni mindent, és pár év múlva akár saját céget alapíthat. (Festő ismerősöm ezt csinálta) A másik szempont, hogyha valaki elvégez egy erős egyetemet, az mit mutat? Küzdeni tudást, elhivatottságot, és akármennyire is csúnya kimondani, társadalmilag egy magasabb szintet. Persze, nem ettől kell megítélni az embert, csak sajnos ebben a világban élünk, és akármennyire is szeretnénk, nem fogjuk tudni megváltoztatni. F
2017. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!