Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gold digger jelenség a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gold digger jelenség a nők körében a feminizmus melléktermékeként alakult ki? Alapból az egyenjogúságra törekvő irányzat követői miért viselkednek sokszor gold diggerként?

Figyelt kérdés

Anyám fodrászatban dolgozik, sokszor megyek be hozzá ha az egyetemen nincs óra.

Ismerem az ottani fodrász csajokat, na és a vendégek jó részét is.

Hogy én ott miket szoktam hallani, azt jobb ha nem is írom le ide, mert nem csak nekem, de másoknak is sok lenne.

Akik bejönnek hajat meg körmöt csináltatni, persze az első a férfiakról való pletykázás.

van itt társkeresős sztori, welneszhétvége, házastárstól válás, úgy hogy az övé legyen minden és még sorolhatnám.

Persze én sem vagyok már fiatal, 22 vagyok, de sokszor még tanácsot is akarnak adni, amit udvariasan meghallgatok, de nem szeretnék követni.

Ők mind keményen feministának vallják magukat, és szinte majdnem mind azt nézi hogy a pasinak mije van.

20-50 között jönnek általában hajat csináltatni, és elsőnek nem is akartam elhinni ezt.

De aztán ezen az oldalon is olvasgattam, elég abszurdnak tűnik ez a dolog.

Ez a jelenség miért alakult ki?

vagy a média befolyásoló tevékenysége tehet róla, hogy sok mai nő így gondolkodik az ismerkedés terén?



#társadalmiszelekció #társadalmiréteg
2017. máj. 20. 15:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb férfit nem lehet aranybanyanak tekinteni, mivel csoroak.


Az elittarst ne keverd a másik oldallal. Az elittarson mindkét fél diplomás, és az eredeti koncepció szerint a hulyeket akartak megkerülni.

2017. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
futyizorej, fitymanesz, ferfi(fi)ng
2017. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%

Már megint egy feminizmust gúnyoló kérdés.

Te trollkodsz, vagy tényleg úgy gondolod, hogy a nőknek az a dolguk, hogy szüljenek és feláldozzák a saját álmaikat emiatt? Senkit se befolyásolt a média, ezt csak te hiszed. Te vagy befolyásolva, a bigott, konzervatív "értékeiddel", amik valójában egy kisebbség akaratának a többségre (nőkre) való ráerőltetése. Épp annyi joguk van a nőknek eldönteni, hogy mit kezdenek a testükkel, az életükkel, mint neked. Téged senki se gátolt meg ebben, úgyhogy te se akarj másokat meggátolni.

2017. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Az aranyásó és a feminista ellentétei egymásnak. Volt erről egy hasonló kérdés, megnézem, kaptam-e már linket.
2017. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
A szüfrazsettek anno nem az ilyen mentalitású nők miatt tüntettek,úgy,hogy inkább ez amolyan ellentábor féle.Szerintem.
2017. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Pff találjál már ki nagyobb kamut. :D


Méghogy mindenki feministának tartja magát -szerintem ezt te adod hozzá. Én kozmetikus vagyok és hidd el semmilyen női propagandát nem hallanál nálunk. A nők elsősorban szépülni vágynak, legtöbbször tanácsot kérnek otthoni kezelésre, a te paranoiád, hogy csak a férfiakról beszélnek ilyen közegben. Annyira azért nem érdekesek. Utazások, munkahely, gyerek nevelés sokkal többször kerül szóba, de te biztos jobban tudod.

2017. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Gold diggerek mindig is voltak, akadjál már le a feminizmusról, azt se tudod, eszik-e vagy isszák :D
2017. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%

Nézd... találkoztál a női nem legaljával, az "egytételes k."-val, ahogyan az egyik ismerősöm megfogalmazta (annyiban különbözik az szabvány utcasarkitól, hogy ő egy tételben adja el a testét, egyetlen kuncsaftnak) ennyi az egész.

Ilyenek mindig is voltak, vannak és lesznek is.


Ha szeretnéd, hogy a férjed az x-edik vagyontárgyaként gondoljon rád, akkor nyugodtan kövesd a tanácsaikat.

2017. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon életszerű.


A nők nem azt beszélik meg egy ilyen helyen, hogy kinek melyik frizura áll a legjobban, v hogy melyik festék fedi el az ősz hajszálakat, neeeem, azon tanakodnak hogyan kopasszák meg a férjüket, szeretőjüket, közben körbejár a feminista válóperes ügyvédnő névjegykártyája ördögi nevetés keretében.


Írja ezt nekünk egy fiatal fiúka, aki gyanúlanul meglátogatta anyukáját mit sem sejtve eme összeesküvésről.


Ami azért is nehezen hihető, mert a fenti szöveg mondandóját tekintve "véletlenül" a huffnágel pista nevű anti-feminista oldalon lévő téveszmékkel teljesen megegyezik, kivéve persze anyukát és a szépségszalont.

2017. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!