Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, és nem találom a páromat. Sosem volt még tartós párkapcsolatom, sőt semmilyen.Persze szoktam randizgatni, illetve néhanapján vannak futó kalandjaim,de valahogy sosincs kapcsolatom. Nem értem ennek az okát, mintha a szerelem engem elkerülne. Pedig nem vagyok egyáltalán ronda, szokták mondani sokszor,hogy szép vagyok. Értelmesnek is tartom magamat, imádok mély témákról beszélgetni. Nem vagyok nyomulós sem, szóval tényleg nem értem. Ja, és emellett egyáltalán nincsenek irreális elvárásaim a férfiakkal kapcsolatban, külsőleg valami fogjon meg, lehet az bármi, belsőleg pedig mindössze intelligenciát, és határozottságot várok el, nem érdekel az anyagi helyzet, a kigyúrtság, a szépség sem, sőt a legtöbb fiú aki megtetszik, a társadalom szemében talán kicsit csúnya. Mégis mindig kifogom azokat, akik csak a szexre mennek, vagy nagyképűek, vagy csak szimplán nem tetszem nekik. Tanácsok? Valaki van még ilyen helyzetben?



2017. máj. 20. 21:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Randikkal mi a baj?
2017. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit hozzátennék, hogy ezt nem ismerkedés céljából írtam ki.
2017. máj. 20. 21:15
 3/25 anonim ***** válasza:
Írj
2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Valahogy első randi után nem akarnak többet, nem keresnek, ilyenek.
2017. máj. 20. 21:16
 5/25 anonim ***** válasza:

Türelemmel legyél.

Ő nem talál Téged... ;)

2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A pontos válaszhoz, kellene egy első randi.
2017. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Most aztán fogsz kapni privát üzeneteket... :D


Lehet egyszerű balszerencse is, pont olyanokkal randiztál eddig, akik nem gondolkoztak komoly kapcsolatban vagy egyszerűen a személyiséged nem tetszett nekik (ezt abszolút nem bántásból írom, nem minden ember között van meg a "kémia"). Légy türelmes, próbálkozz tovább és tartsd meg a jó szokásodat, hogy elkerülöd a nagyképű embereket.

2017. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Így már érthető.
2017. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Azért nem találod, mert nem ismerkedés céljából írtad ki a kérdést.
2017. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, hogy kerüljem a hülyéket, de egyszerűen szerintem érzékem van kifogni a nem nekem való embereket.:D
2017. máj. 20. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!