Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kocka pasiknak miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kocka pasiknak miért sokkal nehezebb párt találniuk mint bármilyen más pasiknak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert kockák vagytok. A csajok nem titeket néznek férfinak. Ők az "alfa" hímeket keresik.
2017. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Defíniáld a kocka fogalmát!

1. Aki állandóan játszik és mellette igénytelen göncökbe jár és vékony vagy dagadt?

2. Informatikus szakember aki programozó,de mellette igényes,sportol?

3. Aki a 2. de mellette metroszexuális,nagyon piperkőc igényes férfi,állandóan edz,ruhát vesz,fodrászhoz jár két hetente.


A 3.-al semmi bajuk sőt imádják mert intelligens,sikeres,és mellette igényes.

2017. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi a kocka? Nekem a kocka egy jatekszenvedelyes, emberi kapcsolatok kiépíteni képtelen valaki, aki ráadásul nem is ért semmihez, a beszűkült érdeklődési koren kívül.

És ne keverjük a kockákat az informatikusokkal.

2017. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én fogalmaim szerint egy kocka az azt jelenti, hogy csúnya, antiszociális, számítógépes játék függő és tájékozatlan a valós élet dolgaiban, csak a Warcraft vagy egyéb más virtuális világban jártas.. nem is kell magyaráznom, ez megmagyarázza önmagát miért nem kell a nőknek.
2017. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező kocka vagyok csak 5 csaj próbálkozott eddig nálam.

Volt aki azt kérdezte h "Te jóképű srác nem kell egy barátnő ?"


Attól h valaki kocka még nem büdös, ápolatlan, elhízott, pattanásos... Bár kétségtelen h a VPN-t többre tartom.


Ha kell kép szurok neked egyet.

28 F

2017. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2017. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző: a kocka egy fogalom. Én azt értem alatta, hogy valakit semmi nem etdekel, a saját higieniaja sem, csak idióta játékkal játszik minden szabad percében. Te nem tipikus kocka vagy.
2017. máj. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja ok 7-es akkor neked az a tipikus kocka mint mondjuk a volt osztálytársam aki annyira függő volt h 1X átmentem hozzájuk és azon gondolkoztam h a szőnyegre hányak v a gyerekre.


Mivel olyan büdös volt h az elképesztő. Lehet h egy hete nem fürdött.

Mivel akkor a szülei elutaztak és egyedül voltunk hát gondolom nem érezte szükségét.


Hát hozzá képest én van h napi 2X zuhanyzom.

Viszont jelentős pénzeket költök játékra és a PC-s cuccokra. Ja és anno a fősulin is végig ösztöndíjas voltam.

2017. máj. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, mit értesz kocka alatt, de vegyük a tipikus esetet (videójáték-mániás, otthon van, nincs sok ismerőse, nem is mozdul ki, stb), szóval szerintem ha bárki megbélyegzi a kockákat, azok leginkább a kockák maguk. Otthon dekkolnak, nem bírnak kommunikálni, emberekkel interakcióba kerülni és azt fenntartani, nulla szociális érzékkel meg nehéz kapcsolatokat kialakítani, ugye. És ahelyett, hogy mondjuk gyakorolnák az emberi kapcsolatokat, inkább megint csak otthon ülnek, hogy fú gecc, nekünk de szar, mert senki nem ért meg minket, vagy jön az ajtónk elé és fekszik alánk. Vagy ha ki is megy, és a berozsdásodott skilljeivel ismerkedni akar, akkor nagy a valsége, hogy egyből az nem jön össze, akkor meg megint a világ a szar, mert nem esett hasra attól, hogy ő elhagyta a virtuális világot és hozzászólt egy nőhöz.

Egy csomó programozó, informatikus, mérnök ismerősöm tud csajozni, szóval nem hinném, hogy ez az érdeklődési terület vagy egyetemi kar átka lenne :D Balf-szok mindenhol vannak, már bocsánat.

2017. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen tekintetben, mennyire kocka.


Ami így hirtelen eszembe jut:

- én sem vagyok egy nagy bulis ember, de azt nem bírnám ki, ha alig mozdulnánk ki, mert most épp 4 óráig wowozni akar meg "klánriadó" vagy mi a fene van

- az emberek ált. olyan párt akarnak keresni, akivel el tudnak beszélgetni az érdeklődési körükről, és több kocka férfi van, mint nő, több férfi érdeklődik az IT stb. iránt

- a kockák ált. félénkebbek, visszahúzódóbbak

2017. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!