Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csinos szép arcú nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csinos szép arcú nőről csak arc fotók vannak neten (társkereső, facebook) akkor általában kövér?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon ritka, ha valakinek az arcán nem látni, hogy kövér!

De nincs kizárva.

2017. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez hülyeség. Arcról azért kb. meg lehet állapítani, milyen lehet a testalkata. Egyszerűen csak szelfikben utazik, biztos gondolja, hogy nagyon kifejező az arca és/vagy rengeteg bókot kap pasiktól, hogy szép arca van, és a hódítás legfőbb eszközeként ezért az arcát használja. Társkeresőn azért ott szokott lenni, hogy hány kg, és ilyenkor az ember azért bizakodik, hogy az ott leírt adat nem kamu:) A FB meg továbbra sem társkereső oldal.
2017. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet megállapítani a testalkatot ha elég csalafintán fotóz, márpedig nagyon sokan erre játszanak pontosan.


Ha megfelelő szögben és fényviszoynok közt fényképezed magad(szelfizel)lecsalható 20 kiló és 15 év is akár.

2017. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésedre a válasz kérdező: igen.
2017. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Tapasztalatomból mondom, ha egy nő csak arcáról vannak képek , kövér vagy valami gond van testével.
2017. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség. Arcról azért kb. meg lehet állapítani, milyen lehet a testalkata"


Képszerkesztő programmal még kövér arcból is csinos vékony arcot lehet szerkeszteni.

2017. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Sztem komoly kapcsolatot akar. Magamból kiindulva mondom, ha lennék társkeresőn, biztos nem tennék alakos képet.
2017. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Facebookon nem. Az nem társkereső. Nekem is arcos képem van, és 52 kiló vagyok

Társkeresőn már egyértelműen trükközés, ha nincs teljesalakos fotó.

2017. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Fullos nőkkel is tudnak nagyon bunkó, pubertás, anyuka kedvence stílusban viselkedni a suhancok, szóval nincs értelme annyira fullosnak és sudárnak lenni.26N.
2017. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem például azért nem volt fenn testemről kép anno, mert nagyok a melleim, és rögtön megtalált az összes perverz, illetve ezt feltételezték hogy könnyű vérű vagyok. Hülye sztereotípiák. Szóval több oka is lehet.
2017. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!