Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn sok helyen olvasha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn sok helyen olvasható a női profiloknál, hogy "a leendő párom szeresse az állatokat" (leginkább a kutyát szokták írni). Volt már valakinél, hogy egy amúgy jól alakuló ismerkedés ezen bukott el?

Figyelt kérdés

Adott egy kutyákat, macskákat, állatokat nagyon kedvelő nő, aki több házikedvenccel is megosztja otthonát. Mindennapjainak nagyon fontos, központi szereplői. Belép az életébe egy férfi, ismerkedni kezdenek, minden jól alakul, de kiderül, hogy utálja az állatokat, allergiás a szőrre, rühelli a macskákat, ő nem takarít semmilyen tengerimalac után, stb...


Ez innentől kezdve válóok lehet nálatok, hölgyek? Az amúgy jól alakuló randizást, ismerkedést ilyenkor abba is hagyjátok és fel is út-le is út a pasinak? Gátat szabhat egy szerelemnek, ha az egyik fél(ez általában a férfi szokott lenni) undort érez az állatok iránt, rosszul van tőlük, a másik viszont rajong értük?



2017. máj. 22. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kizáró ok!

Gondolj bele, mi lenne, ha össze akarnak költözni! A nőnek egyértelmű, hogy viszi az állatot, a férfi pedig ki nem álljatja.

De ez gondot okozhat akkor is, ha csak egymásnál alszanak. Vagy egy nyaralásnál: vagy megy az állat is, vagy ha nincs kire bízni, egy esténél tovább nem maradhat egyedül.

Állandó konfliktus forrás.


Nem véletlenül írja ki az adatlapjára!

2017. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Nálam nem válóok volt, hanem eleve bele se mentem a randizásba, amíg le nem tisztáztuk az allergia és/vagy kutya-kérdést. (Nekem 2 cicám volt - és van is:))


És volt olyan ígéretesnek tűnő csetelés, ami azért fulladt kudarcba, mert a srácnak lakásban tartott kutyája volt.


A férjem szerencsére szereti a macskákat, nem volt gond, hogy hoztam őket:)

2017. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Bár nincs társkereső profilom, de mikor párt kerestem elsődleges volt számomra, hogy kedvelje az állatokat. Kecskék, birkák, disznók, tyúkok az udvarban, kutya a szobában nálam. Ha valaki utálja az állatokat, akkor meg fogja kérdezni, hogy felhagynék e velük... Itt fejeződött be az egyik ismerkedésem, mert a jószág nélkül nem tudnám elképzelni a szabadidőmet. Nem tudnék tv előtt ülve sörözni, miközben megy valami sorozat...

Meg is mondtam a nőnek, hogy számomra az állattartás egy hobbi. Majdhogynem az egyetlen hobbim, enélkül ötletem sincs mit csinálnék. (Ilyen megközelítésből természetesen nem várnám el senkitől, hogy lássa el az én hobbiállataimat helyettem. Tehát nem munkásembert kerestem.)

2017. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Férfi oldalról írok


Ha egy nőnél ezt látom kiírva, akkor tovább is lépek, mivel nem engem keres, nem felelek meg az elvárásainak. Kivéve, ha macskája van félnomád tartással (félnomád = a macska sokat van bent, téli hidegben pedig akár egész nap is, de inkább az udvar/terasz a lakóhelye, most nyáron van hogy fél napra is eltűnik, máskor pedig bent alszik, ha melege van) ahogy nekünk is.



A kutya viszont kizáró ok. Tudom, szentségtörés, de én nem kedvelem a kutyákat. A "kutya" számomra idegesítő háziállat, ami szórakoztatásra szorul, kevésbé higiénikus, mint a macska (a macska elássa a potyadékát, takarítja magát), zajos stb.


DE! Tudom, hogy egy kutyásnak mennyit jelent a kutyája, sosem kérném, hogy megváljon tőle, így inkább hagyom békén a kutyásokat. Illetve tudom, hogy kutya hűséges társ, barátságos stb., mi emberek pedig különbözőek vagyunk, sokan szeretik, sokan pedig nem rajongak értük. Én pont az utóbbi ligához tartozom.

2017. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Sok ember pont így szereti meg az állatokat. Hogy valami kényszerhelyzet úgy hozza, hogy együtt kell élni vele. Ez lehet az is, hogy vesznek a szülei a tesójának, vagy ilyen párkapcsolati is. Szóval szerintem ez nem kéne, hogy eleve eltántorítson, ha amúgy tényleg szerelem van.
2017. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván, nem véletlenül van kiírva. Ha te nem szereted a kutyákat, akkor neked sem jó egy olyan kapcsolat, ahol a kutya a kanapén pihizik pl. A helyzet nem megoldható, mert senki nem fog megszabadulni a szeretett haziallattol.
2017. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4-essel teljesen egyetértek nőként, annyi, hogy mondjuk szeretem a kutyusokat, lehetnek ők is félnomádban.
2017. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen kizáró ok. Nálam a tücsöktől kezdve, tehénig minden volt már. Az udvar, nem a virágoké, hanem 4-8 mentett kutyáé. Kertben nem fű, vagy zöldség van, hanem kertet elfoglaló tó a halaknak. Párom, nem szeretné az állatokat, hogy viselné a játékos kutyákat, kis kecskéket, öklömnyi békákat, siklókat?
2017. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem lenne ilyesmi kiírva az adatlapomra, de biztos, hogy nem kezdenék olyannal, aki annyira rühelli az állatokat, mint ahogy ez le van írva. Én pl. imádom a macskákat, és nagyon kínos lenne, ha én leállnék egyet simogatni, a pasas meg mögöttem pofákat vágna, fintorogna hogy fúúúúújjjj, és majdnem elhányja magát. Csak azért nincs háziállatom, mert allergiás vagyok rájuk, és rövid távon nem prüszkölök tőlük, hosszútávon meg igen. De a legtöbb állatbarátnak amúgy is van állata, ami elég nehézkessé tesz egy kialakulóban levő kapcsolatot, ha a másik utálja az állatokat... és hidd el, akinek van némi erkölcsi érzete és felelősségérzete, az nem a több éve hű barátját fogja kirakni, hanem a kb. 2 hete ismert csávót.


Ez az állatszeretet vs. állatutálat sztem ugyanolyan vízválasztó tud lenni egy kapcsolatban, mint hogy ki otthonülő és ki társasági ember... ez hosszú távon nem működne.

2017. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Van kutyám, de amikor felajánlottam a srácnak neten, hogy menjünk el első alkalommal kutyát sétáltatni (nullköltséges, tudunk beszélgetni, meglátom, mennyire jönnek ki a kutyámmal), elküldött a fenébe. Azóta sem tudom, miért
2017. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!