Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre magányosan vagy próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre magányosan vagy próbálkozni olyanokkal akik csúnyák?

Figyelt kérdés
Melyik a rosszabb?

2017. máj. 22. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Abban a tudatban lenni, hogy ennek bármelyike is kényszer volna.

30/f

2017. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csúnyákkal miért ismerkednél?
2017. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felfogással örökre magányosan..mi az,hogy olyanoknál próbálkozni akik csúnyák? Inkább olyanoknál próbálkozni akik nem tetszenek,nem? Ne sértsünk már senkit,még így névtelenül sem,légyszi..Nem,olyanokkal ne gyere össze akik nem tetszenek,csak hogy legyen valakid,mert az a másik lehet hogy nem csak azért van veled (esetleg naív módon elhiszi hogy azért vagy vele miert szereted és mert tetszik)..várd meg amíg rád talál az igazi,vagy az ízlésed fog változni,ki tudja..
2017. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Rondaval ismerkedj.
2017. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Próbálkozni olyanoknál akik nem tetszenek, nem opció.


Így marad a magány. Ha elfogadod, egész tűrhető, igaz bele kell venni az 52 évesen bekövetkező (akár saját kezűleg elkövetett) elhalálozást.


Addig meg...


"Egyre csak fújja... Legyen a gépnek hállelúja..."

2017. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

hát csúnya barátnőm volt már, nem voltam boldog

1,5 éve egyedül, most sem vagyok boldog, de legalább nincs +1 személy akit el kell viselnem egész nap csak azért mert p*nát ad

2017. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én már nem muzsikálok, csak egy jelet adok a gépnek,

hogy ő mutassa meg helyettem, ahogyan mozdul bennem a lélek.

Kicsit félek, de arra gondolok, vajon mit várok a sorstól,

ha hányok már az édestől, és izzadok a sóstól. Olyat nem mondunk egy nőre, hogy csúnya, hanem inkább azt, hogy de érdekes az arca. De hát ugye ez a nemek harca. Te döntesz: hánysz vagy izzadsz. Próbálkozzál, mert az reményteli, a másik leépít.

2017. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó, tudom hogy ez kényes téma. Amúgy nő vagyok. Csak érdekes hogy a pasik egyből külső, és szép alak! Vagyis a szépre mennek. Csak ezt tapasztalom! De ők lehetnek brutál csúnyák! Komolyan nem értem ezt! Ha érteném, nem írkálnék ide! Valaki elmagyarázhatná már! :(
2017. máj. 23. 09:09
 9/18 anonim ***** válasza:
Vajon csak ezek a lehetőségek léteznek? Hát egyáltalán nem, de az a szomorú, hogy sokan így gondolkodnak. Adjunk le az igényeinkből, vagy egyedül maradunk. Jobb olyannal lenni, aki nem tetszik, mint egyedül? Nem, sőt sokkal rosszabb. Nem az igényekből kell leadni, hanem magunkon változtatni, hozzáigazítani a megjelenésünket, személyiségünket az elvárásainkhoz. Soha nem szabad kevesebbel beérni.
2017. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez eléggé ellentmondásos komment volt! De mindegy! Le kell írnom, h ismerkedek egy fiúval, képekről úgy nem tetszett de úgy érzem érdemes a dolognak esélyt adni! Egyúttal magamnak is ezzel! Akár kapcsolat is lehet belőe. Kedvesnek tűnik! Ideje leadnom a magas elvárásaimból.
2017. máj. 23. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!